Bacağına saplanan şeyle şok eden genç kadın viral oldu

Bacağına saplanan şeyle şok eden genç kadın viral oldu
Bacağına saplanan şeyle şok eden genç kadın viral oldu
Görünmez kazalar hayatımızın her anında yaşanabiliyor. Kimi kaza geliyorum diyor, kimisi ise tamamen sürpriz oluyor. ABD Florida'da yaşanan bir olay ise üstüne yapılacak yorum bırakmayacak türden.

RADİKAL - Florida'da sahilde eğlenen genç bir grubun içinde iki genç kadının şakalaşmasıyla başlayan olaylar bütün dünyayı şaşkına çeviren bir şekilde sona erdi. Genç kadınlardan biri diğerini sahile vuran ölü bir kedi balığıyla kovalamaya başladı. Amacı arkadaşına ölü balıkla bir şaplak indirmek olan genç kadın sonunda amacına ulaştı ama hiç beklenmedik bir şey oldu.

Kedi balığının yüzgecinde bulunan sert kılçıklardan biri kızın bacağına saplandı ve öylece kaldı! Dakikalarca balığı bacağından çıkartmaya çalışan genç kadın ve arkadaşları, kahkahalar atsalar da büyük panik yaşadılar. Olayın kahramanı olan Tina andlı genç kadın; "Canım aslında çok yanmadı ama şoka girdim ve enfeksiyon kapmaktan korktum. Kusmak istedim" yorumunu yaptı.

Yaşanan olayın görüntüleri internet ortamında yayıldıkça sosyal medyada bir fenomen haline geldi ve Tina'nın panik dolu anları bu senenin en ilginç görüntüleri arasında yer aldı.


  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  Kadın

  ,

  kedi

  ,

  sosyal

  ,

  dolu

  ,

  genç