Başak burcu biriyle birlikte çalışmanın 14 artısı

Başak burcu biriyle birlikte çalışmanın 14 artısı
Başak burcu biriyle birlikte çalışmanın 14 artısı
Hepimiz iş hayatımızda birileriyle çalışıyor, ortaklaşa işler yapıyoruz. Kimi zaman yanımızdaki masada, kimi zaman sahada, kimi zaman önemli bir toplantıda birilerine ihtiyaç duyuyoruz. Takım oyununa yatkın çalışanlar için iyi bir iş arkadaşı, dünyalara bedeldir. Başak burcu olan biriyle birlikte çalışmak ise ayrı bir zevktir. İşte Başak burcu biriyle birlikte çalışmanın 14 artısı!

İş hayatınızda Başak burcu biri bulduğunuz zaman ona sıkı sıkı tutunun. Çünkü o sizi hiç tahmin etmeyeceğiniz yerlere taşıyabilir. Başak burcu ünlüler eşliğinde hazırladığımız, bu yazımızı okuduktan sonra, ofisinizdeki Başak burcu çalışanlara daha farklı bir gözle bakacaksınız. Kim bilir, yıllardır beklediğiniz başarı, belki de çalışma arkadaşınızla iyi bir ikili olabilmekten geçiyordur....

1. Uğur YücelBaşak burcu erkeği hoş ve sevecen mizacıyla öne çıkar. Bu da iş hayatında sizin pozitif enerjiyle daha verimli olmanızı sağlar. Uğur Yücel'e bir bakın. Her gün onunla çalışmayı istemek içinizden gelmez miydi?

2. Süreyya AyhanBaşak burcu kadını çalışkan ve azimli biri olarak kendini fark ettirir. Bu da sizin onunla uyum yakalamaya çalışırken, dolaylı yoldan çalışkan olmanızı sağlar. Düşünün bir kere Süreyya Ayhan'la takım koşusu yapıyorsunuz, o depar attıkça, ister istemez sizde tabana kuvvet koşacaksınızdır.

3. Keanu Reeves


Başak burcu erkeği, bakımlı ve hoş görünmeye hep dikkat eder. Onunla birlikte çalışırken ona özenmemek mümkün değildir. Yanında paspal kalmamak için siz de kendinize bakarsanız, Keanu Reeves gibi, şık bir çalışan olarak ofisteki herkesin dikkatini çekersiniz.

4. İclal AydınBaşak burcu kadını aynı anda bir çok işi birlikte yürütebilir. Siz de onunla çalışırken farkında olmadan, farklı işlere odaklanabildiğinizi görmeye başlarsınız. Misal İclal Aydın; hem yazar, hem sunucu hem de oyunculuk kariyerlerine aynı zaman dilimi içerisinde imza atabilmiştir.

5. Cüneyt ArkınBaşak erkeği cesurdur. Çevresindekileri cesaretiyle etki altına alır ve peşinden sürükler. Bu ruh, bu enerji sizi de cesaretlendirecek ve sırtınızı yere getirmeyecektir. Bizans İmparatorlarından tutun Bolu Beyi'ne kadar hemen herkese kafa tutmuş bir Cüneyt Arkın'ı düşünün, ihtiyacınız olan ruhu göreceksiniz.

6. Cameron DiazBaşak kadını neşeli tavırlarıyla her zaman çevresine olumlu bir hava yansıtır. Böyle bir kadınla birlikte çalışmak, sizi de neşelendirecek, sıkıcı çalışma ortamında he zaman pozitif kalabilmenizi sağlayacaktır. Misal cıvıl cıvıl bir sarışın olan Cameron Diaz! Her gün ofiste onu görmek istemez miydiniz?

7. Hakan ŞükürBaşak erkeği tam bir takım oyuncusudur ve kendisiyle birlikte yola çıkanları başarıya taşır. Böyle bir çalışma arkadaşı herkese lazım. Bugün Hakan Şükür olmasa Galatasaray ve Türk futbolunun büyük yıldızlarının hangisinin kariyeri aynı olabilirdi?

8. Agatha CristieBaşak burcu kadını çevresindekileri zekasıyla etkiler ve çevresini şekillendirmesini bilir. Kafası tıkır tıkır çalışan bir iş arkadaşı, günümüzde bulunmaz bir nimet. Tüm işlerin üstünüze kalmaması için iş bitirici ve çalışkan bir ofis arkadaşına sahip olmak şart. Bakınız, meşhur polisiye yazarı Agatha Cristie'ye... Fabrika gibi kitap yazan kaç tane yazar vardır onun gibi? Hele o kaleminden damlayan zeka parıltılarına ne demeli? Böyle bir çalışma arkadaşı sizi kaçınılmaz bir başarıya taşıyacaktır.

9. Fatih TerimBaşak erkeği iyi bir motivatör, inatçı ve tutumludur. Bu da ona kaçınılmaz bir şekilde başarıyı getirir. Böyle bir çalışma arkadaşıyla hüsran yaşamanız ancak büyük bir talihsizlik olabilir. Transfer konusunda eli sıkı ve inatçı bir teknik direktör olan Fatih Terim'in kariyerine bakıp da başarısızlığı akıllara getirmek mümkün mü? Hele ki motivatör olma özelliklerine hiç girmeye bile gerek yok.

10. Gülben Ergen


Başak kadınının çocuklarla arası iyidir ve bu enerjisi onu sempatik biri olarak öne çıkarır. Böyle bir çalışma arkadaşıyla aynı safta olmak sizi ofisin aranan elemanlarından yapacaktır. Düşün bir kere Gülben Ergen'in nasıl iyi bir anne olduğunu, böyle anaç bir çalışma arkadaşına can kurban.

11. Michael JacksonBaşak burcu erkeği titiz ve detaycıdır. Böyle bir çalışma arkadaşı sizin de işlerinizde dikkatli olmanızı sağlayacaktır. Bakınız Michael Jackson'a titiz ve detaycı çalışmaları onu nasıl da bir dünya yıldızı yaptı. Böyle bir çalışma arkadaşı istemez miydiniz? Renginizi değiştirin demiyoruz yanlış anlaşılmasın.

12. BeyonceBaşak burcu kadını ilişkisine sahip çıkar ve özel hayatına dikkat eder. Böyle bir çalışma arkadaşı, sizin de kendinize bir çeki düzen vermeniz için size ilham verecektir. Bu da çalışmalarınıza olumlu yansıyacaktır. Misal Beyonce, Jay Z'nin o kadar yaptığı yanlışa rağmen ailesine ve ilişkisine nasıl da sahip çıktı. Belki de bu yüzden sürekli onu konuşuyoruz.

13. Sean ConneryBaşak erkeği yıllanmış şarap gibidir. Her zaman etkileyici olur ve yıllara meydan okumayı bilir. Kibar ve saygın bir şahsiyettir. Böyle birine sırtınızı yasladığınızda, iş hayatında kimse sizin üstünüze basıp çiğneyemez. Sean Connery'i bir düşünün, onunla yoldaş olan nelere kadirdir.

14. Selma Hayek


Başak kadını kendisine bakan ve her zaman güzel kalabilen bir kadındır. Böyle bir kadının etrafınızda olması her şeyden önce sizin de kendinize bakmanızı ve onun enerjisiyle sizin de öne çıkmanızı sağlar. Selma Hayek'i düşün bir kez, yıllara meydan okuyan güzelliğiyle hala göz kamaştırıcı değil mi? Böyle bir çalışma arkadaşıyla en berbat iş yeri bile gözünüze bir başka gözükecektir.