Ben de bir kaçak gelin istiyorum diyen erkeklere özel Kaçak Gelinler dizisinden 5 öneri

Ben de bir kaçak gelin istiyorum diyen erkeklere özel Kaçak Gelinler dizisinden 5 öneri
Ben de bir kaçak gelin istiyorum diyen erkeklere özel Kaçak Gelinler dizisinden 5 öneri
Kaçak Gelinler televizyonların son dönemde en çok izlenen projeleri arasında yer alıyor. Beklenmedik başarısının ardından Star TV'den Kanal 8'e transfer olan Kaçak Gelinler'in, her bölümü merakla bekleniyor. Peki eğer Kaçak Gelinler dizisinden bir 'kız almak' istersek nelere dikkat etmemiz gerekir? İşte size 5 ipucu!
Haber: Oktay Volkan Alkaya - oktay.alkaya@radikal.com.tr / Arşivi

Türk televizyonlarının Kaçak Gelinleri Şebnem, Kainat ve Almilla'nın maceraları her Perşembe 20:00'de yeni bölümleriyle izleyicileri ekran başına topluyor. Mutlu bir evlilik hayali peşindeki 3 genç kızın ve etraflarındaki erkeklerin başından geçenlerin anlatıldığı Kaçak Gelinler dizisi iyi ve kötü eleştirilerle sürekli gündemde. Dizinin başrollerini paylaşan Selin Şekerci, Deniz Baysal ve Açelya Topaloğlu'nun erkek hayranlarının da büyük bir çoğunluğunu oluşturduğu izleyici kitlesiyle Kaçak Gelinler'den 'kız almak' isteyenler de yok değil. Başarabilen olur mu bilinmez ancak şansını denemek isteyenler için dikkat etmeleri şeyleri 5 maddede özetledik.

1. Sosyal MedyaŞebnem'in sosyal medya konusundaki hassasiyeti malum. Damat adaylarının kesinlikle sosyal medya hesaplarını meraklı gözlere karşı bir elden geçirmesi şart. Hatta bir sosyal medya sorumlusu tutup, bütün hesapların gelmişinin geçmişinin taranması gerekebilir. En temizi sosyal medyada hiç yer almamak ya da sıfırdan hesap açmak.

2. Pozitif enerji


Evrene pozitif enerji yollamadan sorumlu devlet bakanı Almira gibi bir faktör varken, negatif bir karakterle şans bulmak mümkün değil. Her daim gülmek, enerjik olmak ve işlere iyi tarafından bakmak lazım. Kırılgan ve çabuk dağılan ifadelerden, söylemlerden uzak durmak yaşam biçimi olmalı.

3. İzmirİzmir kızları bir başkadır. İzmir'in havasını soluyup, suyunu içmiş, denizinde yüzmüşse o kızın elinden tutulur. Haliyle damat adayının da İzmir hakkında az biraz bilgi sahibi olması, en azından hayatında bir kez olsun İzmir'e gitmiş olması gerekir. Hiç olmadı en azından iki boyoz kemirmiş olmak bile avantaj sağlayabilir. Kaçak Gelinler'de çalan İzmir'in Kızları şarkısına da bir kulak vermek lazım.

4. FalFala inanmamak falsız da kalmamak lazım. Falda çıkan bir isim uğruna yitip giden bir ömür varsa eğer, fal konusunda da biraz dikkatli olmakta fayda var. Yüreği bir kahve falından çıkacak tek bir isim için bile uçmaya hazır bir gelin adayının, falından adınızın okunması için dua edin. Mevcut sevgilinizin falında başka birinin isminin çıkması halinde ise bilin ki artık o bir Kaçak Gelin. Ya da en temizi Özgür karakteri gibi adınızı değiştirin!

5. KadıköyMesele kaçak gelin olunca Kadıköy sokaklarını ve özellikle Moda taraflarını da az biraz adımlamış, yollarını aşındırmış olmak gerekli. Kaçak Gelinler'deki bütün olaylar Kadıköy'de geçince bu ihtiyaç kaçınılmaz. Haydarpaşa'dan gerekirse Caddebostan'a kadar bir yürüyüşü göze alamıyorsanız, boşuna uğraşmayın Kaçak Gelinler'den size kısmet çıkmaz.