Beş sene sonra döndüğü evini bu halde buldu

Beş sene sonra döndüğü evini bu halde buldu
Beş sene sonra döndüğü evini bu halde buldu
34 yaşındaki Claire Deane isimli kadın 5 sene süren Güney Amerika yolcuğundan döndüğünde evine kavuşmanın mutluluğunu yaşayacağını sanıyordu. Bu süre içinde evini kiraladığı insanların sebep olduğu maddi zarar karşısında şaşkınlığa uğrayan kadın şu an inatçı kiracıların evden çıkması için uğraşıyor.

RADİKAL - Beş senelik yolcuğunu tamamlayıp Gravesend, Kent ’tekki evine dönen Claire Deane, bu süre içinde evini kiraya verdiği insanların eve verdiği tahribatı gördüğünde şoke oldu. Evine yaklaşık 20 bin sterlin tutarında hasar verildiğini açıklayan Deane’in şu an bundan daha büyük bir problemi var.

Yolculuğa çıkmadan önce evini kiraya vermesine yardımcı olan şirkete 6 bin strelin ödeme yapan Deane şu an bu şirkete ulaşamıyor. Daily Mail’de yer alan habere göre bunu fırsat bilen kiracılar da evden çıkmayı reddediyor.

Deane kendi evini geri alabilmek için yasal işlemler başlatmış ancak şu an için arkadaşlarının evinde kalıyor.

‘Beş sene önce başladığım bu büyük maceranın sonunda insanların ahlaki değerlerinin düşüklüğünü ve başkalarının mallarına karşı ne kadar saygısız olabileceklerini gördüm.’ Diyen Deane, ayın 29 Ağustos tarihinde evi boşaltmaları gereken kişilerin hala evde olduğunu söylüyor.


  ETİKETLER:

  Fırsat

  ,

  Mail

  ,

  ağustos

  ,

  kent

  ,

  Karşı