Cadılar bayramında nişanlanan gencin yüzüğü fenomen oldu

Cadılar bayramında nişanlanan gencin yüzüğü fenomen oldu
Cadılar bayramında nişanlanan gencin yüzüğü fenomen oldu
Ülkemizin seçim gündemiyle haşır neşir olması sebebiyle arada kaynayıp giden cadılar bayramı, ülkemizde cadı kostümüyle aşure dağıtan genç kızlarımız vesilesiyle geçtiğimiz yıllara nazaran daha sönük kutlandı. İşin şakası bir yana özellikle ABD'de bu cadılar bayramında bir hayli renkli görüntüler vardı. Bunlardan birini de genç bir çift ortaya koydu...

RADİKAL - Uçuk kaçık bir ikili olarak bilinen Carlee Leifkes ve Lucas Unger, bu cadılar bayramında kendileri için çok özel bir şey yaptılar ve nişanlandılar. Nişanlanma fikirleri her ne kadar sıradan gibi gözükse de nişan yüzükleriyle öyle bir iz bıraktılar ki, nişan nedir, yüzük nedir tartışmaları sosyal medyada bir anda olmaz olsun böyle nişan yüzüğü tepkilerine yol açtı.

Carlee'ye nişan yüzüğünü takdim eden Lucas, yüzüğün üstünde duran şeyle bütün dünyanın dikkatini çekti. Ne bir pırlanta, ne bir taş, ne de bir mücevher. Yüzüğün üstünde Lucas'ın azı dişi vardı. 2015'in başlarında Kanada'da tanışan ikilinin herkesi şaşırtan yüzük fikrini çift olarak birlikte aldıklarını söyleyen çılgın aşıklar her ne kadar mutlu olsalar da, sosyal medyada yüzük için "iğrenç" yorumları geldi.

Genelde nişan, evlilik teklifi gibi durumlarda takılan yüzüklerde pırlanta görmeye alışmış pek çok genç kadının iğrenç, mide bulandırıcı yorumlarını yaptığı yüzük hakkında romantik yorumları da yapılıyor. Yüzüğü parmağında gururla taşıyan Carlee ise; "Lucas benim için Kanada'dan California'ya taşındı. Benim için en pahalı mücevherden bile daha değerli o diş." yorumunu yapıyor. Peki siz nasıl bir nişan yüzüğü isterdiniz?