Cem Yılmaz'dan anketli mesaj

Cem Yılmaz'dan anketli mesaj
Cem Yılmaz'dan anketli mesaj
Ünlülerin Twitter iletileri her zaman ilgi çeken, gündem maddesi olan mesajlar içeriyor. Bu mesajlar seçim dönemine doğru daha dikkat çekici olmaya başlıyor. Ünlülerden gelecek en ufak mesaj, dikkate değer bulunuyor. Bunun son örneği Cem Yılmaz'ın attığı bir Twitter iletisiyle görüldü...

Cem Yılmaz, Twitter'ı aktif kullanan ünlülerden. Özellikle gündemle ilgili söylemek istediklerini Twitter ile duyurmayı alışkanlık haline getiren Cem Yılmaz, son Twitter iletisiyle takipçilerini şaşırttı:

Anketi öğrendim...hadi geçmiş olsun :) tesekkürler,güzel günler

Cem Yılmaz'ın ilk önce "Anketi öğrendim...hadi geçmiş olsun :) tesekkürler,güzel günler" şeklindeki iletisi dikkatleri çekerken, çoğu kişi bunu Cem Yılmaz'ın son seçim anketlerinin sonuçlarıyla ilgili bir mesaj vermeye çalıştığı yönünde algıladı. Ancak sonrasında Cem Yılmaz'ın Twitter'ın yeni özelliği olan anket kullanımını öğrendiği yönünde bir paylaşımda bulunduğu anlaşıldı. İşte Cem Yılmaz'ın o iletileri:

SEÇMENLERE BAŞARILAR
Cem Yılmaz sonrasında seçim anketi ile ilgili zannedilen iletisinin ardından seçimlere yönelik bir mesaj verdi ve anketlerle ilgili iletilerine devam etti: