Cinsiyet değiştiren kadın erkek olarak doğum yaptı!

Cinsiyet değiştiren kadın erkek olarak doğum yaptı!
Cinsiyet değiştiren kadın erkek olarak doğum yaptı!
Herkesin bir doğum ve hamilelik hikayesi vardır. Eminiz hepsi de birbirinden ilginçtir. Ancak böylesini dünya tarihi ne gördü ne duydu. Hatta biz de olayı tam olarak nasıl anlatacağımızı bilemedik. Vaka pek çok soru işareti uyandırması bakımından karmaşık gelebilir ancak özetle; bir erkek doğum yaptı!

RADİKAL - ABD Pennsylvania eşine rastlanmamış bir olaya ev sahipliği yaptı. 29 yaşındaki Kayden Coleman bundan yaklaşık 10 sene önce bir karar alarak cinsiyet değiştirmek istemişti. Bir kadın olarak doğan Kayden, on yıl önce testosteron tedavisine başladı ve yavaş yavaş bir erkeğe dönüştü. Ancak Kayden'in bu cinsel tercihi, kadınlardan hoşlanıyor olmasından ötürü ortaya çıkmamıştı. KAyden hormonal bir dengesizlik sonucu erkek olmuştu ve hala erkeklerden hoşlanıyordu.

27 yaşındaki sevgilisi Elijah'la 2013 yılında eşcinsel evliliği yapan Kayden, zaman içerisinde erkek cinsel organına da sahip olarak ülkemizde Rüzgar Erkoçlar örneğinde olduğu gibi tam anlamıyla bir erkek vücuduna sahip olmayı planlıyordu. Ancak bu sırada belinde ve sırtında hissettiği ağrılar yüzünden doktora giden Kayden kendisini şok eden bir gerçekle yüzleşti! Erkek cinsel organının takılması için altı haftalığına hormon tedavisine ara vermesi gerekiyordu, işte bu sırada beklenmedik bir şey gerçekleşmişti!

Kayden ne fıtık olmuştu ne de üşütmüştü, hamile kalmıştı! Kadın cinsel organına veda etmeye hazırlandığı bir dönemde hamile kaldığını öğrenen Kayden ve eşi çocuk sahibi olacaklarına çok sevinmişlerdi ancak açıklamaları gereken bir durum vardı. Elijah'ın ailesi, Kayden'in önceden bir kadın olduğunu bilmiyordu. Eşcinsel evliliği yaptığını bildikleri oğullarının evlendiği adamın 21 haftalık hamile olduğunu öğrenince onların da kafası karışmıştı.

Neyse ki aile içinde bu krizi çözen çift, 2013 yılında bir kız çocuğuna sahip oldu. Azaelia adını verdikleri kız çocuğunun hayatlarını tamamen değiştirdiğini söyleyen çift, hikayelerini sosyal medyada paylaştıklarında bir anda dünya medyasının büyük ilgisini gördüler. Şu sıralarda sosyal medyanın en çok konuşulan çifti olan ikilinin kurdukları ailenin bir başka örneği yok!