Dürümüyle nişan fotoğrafları çektiren adamın vermek istediği bir mesaj var

Dürümüyle nişan fotoğrafları çektiren adamın vermek istediği bir mesaj var
Dürümüyle nişan fotoğrafları çektiren adamın vermek istediği bir mesaj var
Yanlış okumadınız, Amerika'da David Sikorski isimli bir adam geçtiğimiz gün bir tür Meksika dürümü olan bir burrito ile 'nişanlandığını'Facebook hesabından duyurdu. Sikorski yalnızca Facebook'ta ilişki durumunu değiştirmedi; dürümüyle birlikte bir seri de nişan fotoğrafı çektirdi. Kulağa dünyanın en saçma şeyi gibi gelse de David'in bu yaptığı şeyin amacı aslında bambaşka.

Bu gözler daha neler görecek diye kendimize sormadığımız bir gün bile olmuyor, malumunuz. Bize bu soruyu bu defa sorduran şey elindeki dürüme aşkla bakarak onunla nişanlandığını Facebook'tan açıklayan David Sikorski isimli arkadaş oldu. ‘Tek gerçek aşk’ diye nitelendirdiği burritosunu alıp onunla nişan fotoğrafları çektiren bu genç adam için önce, ‘oh, ne de güzel delirmiş’ dediysek de işin aslını öğrenince kendisine hak verebileceğimizi düşündük.

Malum hepimizin sosyal medya hesapları bu ara günde en az üç düğüne tanıklık ediyor. Okul arkadaşlarımızdan tutun, akrabalarımızdan, kuzenlerimize kadar o kadar çok kişi 40 derece havada düğün yapmaya meraklı ki, istesek de uzak kalamıyoruz düğünlerden. Ha, o yoksa ne var? Binlerce bebiş… Doğdu, emekledi, dişi çıktı, ilk kez limon yedi’den ishal oldu’ya kadar uzanan bir seçkide telefonlarımızın ekranına düşüyor yavrucaklar, haberleri bile yok… İşte dürümüne nişanı basan Sikorski'nin derdi de tam olarak buymuş.

Buzfeed'in haberine göre, bu tür evlilik, nişan, doğum konulu paylaşımlardan bunalan David Sikorski tepkisini böyle belirtebileceğini düşünmüş. Aldığı burritosunu yâri yerine koyup, sürekli karşılaştığı o fotoğrafları biraz da iğneleyerek tekrar canlandıran Sikoroski şöyle açıklamış; ‘Her şeyin aşırı muntazam olduğu öğleden sonra piknikleri, kumsalda el ele koşulan fotoğrafları gördükten sonra insanlar benim mutluluğumu da paylaşmak isterler diye düşündüm.

Bu kadar organizasyona gerek var mıydı, bıktım sizin düğününüzden, bebe fotoğrafınızdan yazdığı bir durum güncellemesi yapsa yetmez miydi diye düşündük tabii ama yiğidi öldürüp hakkını verelim; fotoğraflar sahiden iyi olmuş. Biz de çifte mutluluklar dileyelim, ya ne yapalım.