Emilie Voe Nereng kimdir? İşte 1 günde 200 Türk'ün eklediği 'elf kızı'

Emilie Voe Nereng kimdir? İşte 1 günde 200 Türk'ün eklediği 'elf kızı'
Emilie Voe Nereng kimdir? İşte 1 günde 200 Türk'ün eklediği 'elf kızı'
Emilie Voe Nereng, son birkaç gündür sosyal medyada Türk erkeklerinin akınına uğruyor. Twitter ve Facebook'ta Nereng'i ekleyen Türklerin yaptığı 'sevgi dolu' paylaşımlar gülmekten kırıp geçiriyor.

RADİKAL - Emilie Voe Nereng, 19 yaşında bir genç kadın . Norveç’te yaşayan Nereng’in sağlıktan modaya, seyahat yazılarından yemek tariflerine kadar pek çok konuya yer verdiği, https://www.voeblogg.no/ adresli bir bloğu var. Peki Emilie Nereng sadece Norveççe yazmasına rağmen, nasıl oldu da Türk erkeklerinin ilgisini çekti?

Aslında Nereng, son birkaç yıldır Ekşi Sözlük yazarlarının radarındaydı. Ancak “yanlis zamanda gelen dogru insan” adlı suser’ın (Ekşi Sözlük Yazarı) belirttiğine göre, Sözlükçüler Nereng hakkında entry girmek için 18 yaşını geçmesini beklemiş olabilirler. Bundan birkaç ay önce hakkında Eki Sözlük’te başlıklar açılan Nereng, birkaç gün önce yüksek miktarda Türk erkeğinin ilgisine mazhar oldu. Twitter ’da dünün en çok konuşulan konularından birisi olan Nereng hakkında, Ekşi Sözlük’teki “emilie nereng” başlığı altında 30 sayfa, “bir günde 200 türk'ün emilie nereng'i eklemesi” başlığı altında da 7 sayfa dolusu entry bulunuyor.

Tabii bu ilgi Nereng’in şaşırmasına sebep olmuş. Genç kadın dün Twitter’dan “Son birkaç günde beni Facebook’ta en az 200 Türk erkeği ekledi, neler oluyor?” şeklinde bir paylaşım yaptı.

 

Paylaşımın altında yorumlar yapan Twitter kullanıcıları ise, Nereng’e olan ilgilerini oldukça komik bir şekilde dile getiriyor…

 

 

 

 

 

 

 
radikal

radikal

radikal