Ev arkadaşı arayan adamın dikkatsizliği alay konusu oldu

Ev arkadaşı arayan adamın dikkatsizliği alay konusu oldu
Ev arkadaşı arayan adamın dikkatsizliği alay konusu oldu
Avustralya'da yaşayan bir adam, aradığı ev arkadaşı için açacağı ilanda kullanmak üzere evinin fotoğraflarını çekti. Bunları bir ilan sitesine yükleyen adamın dikkatsizliği yüzünden fotoğraflarda olması gerekenden fazlası göründüğü ortaya çıkınca, adam sosyal medyada alay konusu oldu.

RADİKAL - Gumtree’de açılan ilan ilk bakışta ev arkadaşı arayan herhangi birinin ilanlarından farksız görünüyordu; evin aylık giderleri, ödenmesi gereken depozito bilgisi, odaları, mobilyaları, banyosu ve mutfağının fotoğrafları olan ilandaki tuhaflık kullanıcılardan bir tanesinin yorumuyla ortaya çıktı.

Ev sahibi adamın mutfak tezgahının karşısındaki aynayı unutarak çektiği fotoğrafta iç çamaşırlı halinin de paylaşılan fotoğraflar arasında olması kullanıcıların dikkatinden kaçmadı. Kullanıcılardan birinin ilana, ‘Benim gördüğümü siz de görüyor musunuz?’ yazmasıyla pek çok kullanıcı da fotoğrafa nüktedan yorumlar bırakmaya başladı. Daily Mail’da yer alan habere göre ilanı açan adama konuda yorum yapması için ulaşıldı ancak geri dönüş alınamadı.