Evlilik tekliflerini fotoğraflayan kadını Facebook'ta arıyorlar

Evlilik tekliflerini fotoğraflayan kadını Facebook'ta arıyorlar
Evlilik tekliflerini fotoğraflayan kadını Facebook'ta arıyorlar
Joe Duarte geçtiğimiz Pazar günü sevgilisi Katie Mascenik'e, New York Maratonu'nu tamamladıktan sonra evlilik teklifi etti. Orada olan bir kadın ikili için çok özel bu ana tanıklık etmekle kalmadı, çiftin bu anını fotoğrafladı da. Mascenik ve Duarte, o kadına ulaşmak ve fotoğrafı alabilmek için sosyal medyanın gücünü göstermesini diliyorlar.

RADİKAL - Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşen New York Maratonu’nunda Katie Mascenik’i bekleyen bir sürpriz vardı. BuzzFeed Life’a konuşan Mascenik, sevgilisinin ona önümüzdeki Ocak ayında evlenme teklifi edeceğini söylediğini, bu yüzden koşu esnasında onu bulmak için durduğunu gördüğünde bir şeylerin ters gidiyor olabileceğini düşündüğünü söyledi.

Mascenik, Duarte’ın yanına gelip ‘Tatlım seni seviyorum’ demesine oldukça şaşırdığını da sözlerine ekledi.  Duarte dizlerinin üstüne çöküp şortunun cebinden çıkardığı yüzüğü sevgilisine uzattığında neler olup bittiğini anlayan genç kadın, sevgilisinin teklifine evet dedikten sonra maratona devam ettiğini, bütün teklifin yaklaşık 30 saniye kadar sürdüğünü sözlerine ekledi.

İşte 30 saniyede olan biten her şeye tanıklık eden ve tesadüfen orada olan bir kadın, ikilinin hayatlarındaki en özel anı fotoğrafladı.

Maratondan kısa bir süre sonra arkadaşlarının çektiği ve tesadüfen orada olan kadının da içinde olduğu bu fotoğrafı Facebook hesabında yayınlayan Mascenik, fotoğrafa ‘Keşke bu kızdan fotoğrafı isteyebilseydim. Nişanımızın en mükemmel fotoğrafı onda’ notunu düştü.