Evlilikleri yürümeyen komik adamlar

Evlilikleri yürümeyen komik adamlar
Evlilikleri yürümeyen komik adamlar
Türk sinemasının ve televizyonunun pek çok güldüren adamının evliliklerinde yüzleri bir türlü gülmüyor. Geçmişten günümüze, izleyicilerini kahkahalara boğan bu ünlü erkeklerin özel hayatlarını sizler için derledik. İşte evlilikte dikiş tutturamayan komik adamlar!

RADİKAL - Kimisinin ilk evliliği yürümedi, kimisi her evlilik denemesinde çuvalladı, kimisinin aile kurmaktan yana yüzü hiç gülmedi. Milyonları güldüren bu adamlar adeta; "kadınlar komik erkekleri sever" sözünü, "kadınlar komik erkeklerden boşanırlar" sözüyle değişmesine yol açacak özel hayatlarıyla dikkat çekiyorlar. Geçmişten günümüze evlilik hayatları yürümeyen ünlü komik adamları sizler için bir araya topladık.


1.Ata Demirer


Özge Borak ile birlikteliklerinden önce pek fazla özel hayatıyla gündeme gelmeyen Ata Demirer, 2012 yılında dünya evine girdiği Özge Borak ile ayrılık kararı aldı.

2.Okan Bayülgenİlk evliliğini çok genç yaşlarda yapan Bayülgen, kısa süreli bir evlilik daha yaşadıktan sonra Zeyno Gönenç ile dünya evine girdi. Çok konuşulan bu evlilikte de aradığını bulamayan Okan Bayülgen, en son 2008'de Şirin Ediger'le evlendi ve İstanbul adında bir kız çocuğuna sahip oldu. Ancak bu evlilikte uzun sürmedi ve Bayülgen 2014'te 4. eşinden boşandı.

3.Yılmaz Erdoğanİlk olarak 1993'te Sanem Oktar ile dünya evine giren Yılmaz Erdoğan, Berfin adlı bir kız çocuğu dünyaya getirdiği bu evliliğini 1998 yılında noktaladı. 1998 sonrasında pek çok isimle adı bir arda anılan Erdoğan, 2010 yılında Belçim Bilgin ile evlendi ve bu evlilikten Rodin adında bir çocuğu daha oldu. Belçim Bilgin ile defalarca boşanacakları yönünde haberler çıkan Erdoğan, hala bu evliliğini sürdürüyor.

4.Cem YılmazKariyerinin ilk yıllarından itibaren adı bir çok medyatik güzelle anılan Cem Yılmaz, 2012 yılında Ahu Yağtu ile dünya evine girdi. Ancak bir yıldan biraz fazla sürebilen bu birlikteliği kısa sürede noktalayan Cem Yılmaz'ın bu evlilikten Kemal adında bir çocuğu oldu.

5.Cem Özer


Önce Esin Maraşlıoğlu ile 1994 yılında evlenen Cem Özer 5 yıl süren bu evliliğin ardından Nurgül Yeşilçay ile 2004 yılında dünya evine girdi. Bu evliliği de ancak 6 sene sürebilen Cem Özer 2010 yılında bu birlikteliği noktaladı. Cem Özer'in bu evliliklerinden Cemre ve Nejat adında iki çocuğu oldu.

6.Levent Kırca


İlk eşi Nur Diner ile 1975 yılında dünya evine giren Levent Kırca 10 yıl süren bu evliliğini noktaladıktan hemen sonra Oya Başar'la 1985 yılında evlendi. 2000 yılına kadar evli kalan çift 2000 yılında boşansa da, 2001 yılında tekrar evlenerek ender görülen bir duruma imza attılar. Fakat bu ikinci evlilik de çok uzun sürmedi ve 2005 yılında ünlü çift birlikteliklerine son verdi.

7.Hamdi AlkanHamdi Alkan ilk eşi Canan Hoşgör ile evlilikleri Hamdi Alkan'ın, Ebru Şallı ile ilişkisinin ortaya çıkması üzerine 1999'da noktalanmıştı. 2006 yılında barışarak yeniden evlnenen çiftin ikinci evliliği de çok uzun sürmemiş ve sona ermişti. 2014 yılında Selen Görgüzel ile dünya evine giren Alkan hala bu evliliği sürdürüyor.

8.Müjdat Gezenİlk evliliğinden Elif adında bir kızı olan Müjdat Gezen, 12 yıllık bu birlikteliği noktaladıktan sonra 2. evliliğine 1988'de Leyla Turgut'la imza attı. İlk eşi Gün İrk'in vefatıyla acı bir tecrübe yaşayan Gezen'in Leyla Turgut'la evliliği sürüyor.

9.Mehmet Ali Erbil


Boşanma konusunda defalarca gündeme gelen bir isim olan Mehmet Ali Erbil ilk evliliğini 1980 yılında Muhsine Şehnaz Kamiloğlu ile yaptı. 1985'te boşandığı Kamiloğlu ile yeniden evlenen Erbil, 1989'da bu sefer de Nergis Kumbasar ile nikah masasına oturdu. 1996'da bu evliliğe nokta koyan Erbil uzun süre medyatik ilişkiler yaladı. 2001'de Sedef Altuntaş ile evlenen Erbil, 2003 yılında bu ilişkiyi noktaladı. En son 2005 yılında Tuğba Coşkun ile dünya evine giren Erbil, 2011'de bu birlikteliğini de sonlandırdı ve şu anda bekar.

10.Öztürk Serengil


Yeşilçam'ın en çok evlilik yapan isimlerinden olan Öztürk Serengil, ilk önce Mevhibe Hanım'la dünya evine girdi ve boşandı, ardından yaptığı ikinci evliliğini ise sadece 3 gün sürdürebildi. Seren Serengil'in annesi olan Nevin Teoman'la de imza attığı evliliğini de uzun süre sürdüremeyen Serengil, son evliliğini Seija Mirja ile gerçekleştirdi. 1999'da vefat eden Serengil, ömrüne 4 evlilik sığdırdı.

11.Şener ŞenUsta oyuncu Şener Şen Bengü Şen adında bir kız çocuğu sahibi olduğu ilk evliliğini noktaladıktan sonra 1989'da Sermin Hürmeriç ile dünya evine girdi. Şener Şen'in bu ikinci evliliği ise ancak 8 yıl sürebildi ve çift 1997'de boşandı.

12.Zeki AlasyaZeki Alasya ilk eşi olan Oya Alasya Zeynep adında bir kız çocuğuna sahip oldu. Bu evlilik, 1987 yılında sonlandıktan sonra Zeki Alasya, 10 yıldan uzun bir süre Sema Yunak'la hayat arkadaşlığı yaşadı. 2008'de Jülide Atak ile yeniden dünya evine giren Zeki Alasya'nın bu evliliği sürüyor.

Bonus: Beyaz


Pek çok kez medyatik ilişkileriyle gündeme gelen Beyazıt Öztürk, annesinin ısrarları ve kendisinin de defalarca evlenmek istediğini söylemesine rağmen bir türkü dünya evine giremedi. Hala nikah masasına oturmamış olan Beyaz, 50'ye merdiven dayayan yaşına rağmen hala ülkenin gözde bekarları arasında.

Duble Bonus: Şahan Gökbakar

 
Listenin en genç ismi olan Şahan, henüz 34 yaşında ve birkaç medyatik ilişki dışında henüz evliliğe uzanan bir ilişkiye adım atmış değil. Doğa Rutkay ve Merve Sevi gibi isimlerle ilişkileri olan Şahan'ın da henüz evliliğe yürüyen bir ilişkisi olmadı.