Genç çift bitmeyen bebek sorularına böyle yanıt verdi

Genç çift bitmeyen bebek sorularına böyle yanıt verdi
Genç çift bitmeyen bebek sorularına böyle yanıt verdi
Çevrelerindeki insanların, 'Eee, bebek yok mu? Ne zaman bebek?' sorularından bunalan çift, yeni sahiplendikleri köpekleri ile bebek sahibi olan aileler arasında yaygın olan doğum fotoğraflarından çektirdi.

RADİKAL - Yeni neslin bu evlilik, çocuk konularında sabrı sürekli sınanıyor. Uzun süre ‘Evlenmiyor musun?’ sorusuna direnenler, evlendikten sonra da ‘Eee, bebek yok mu bebek?’ sorusuyla başa çıkmak zorunda kalıyor. Abby Lee ve Matt Kay isimli Avustralyalı çiftin yaptığı da gösterdi ki, bu işler yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın bir başka ucunda da üç aşağı beş yukarı aynı oluyormuş.

Birkaç sene önce evlenen çift etraflarındaki insanlardan gelen çocuk sahibi olma konulu sorulardan sıkılmışlar ama tepkilerini oldukça eğlenceli bir şekilde vermişler. Sahiplendikleri köpekle yeni anne baba olmuş kişiler arasında bu ara oldukça yaygın olan doğum fotoğraflarından çektirmişler. ‘Bunu aslında biraz da espri olsun diye yaptık. Çekim çok güzel geçti, fotoğraflar da çok güzel oldu. Umuyoruz bizimle aynı espri anlayışına sahip insanlar vardır.’ Diye de eklemişler.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Çocuk

  ,

  evlilik