Genç kızın dudak şişirme yöntemi viral oldu

Genç kızın dudak şişirme yöntemi viral oldu
Genç kızın dudak şişirme yöntemi viral oldu
Sosyal medyada instagram başta olmak üzere son yıllarda dudaklarını şişirerek poz vermek trend oldu. Ancak genç bir kızın yayınladığı video, çekici gözüken dudakların nasıl yapıldığına dair kafalarda soru işaretleri bıraktı.
Haber: Oktay Volkan Alkaya - oktay.alkaya@radikal.com.tr / Arşivi

Dolgun dudaklar görsel açıdan çekici bulunduğundan her kadının bir şekilde sahip olmayı isteyeceği bir fiziksel özellik olarak bilinir. Ancak çoğu kişi çekici dudaklara, deyim yerindeyse "Angelina Jolie Dudaklarına" estetik müdahale ile kavuşacak kadar cesur değil. Peki ama nasıl oluyor da, sosyal çevremizdeki arkadaşlarımızın instagram pozlarında o şişirilmiş dudaklarla karşılaşıp duruyoruz? Nasıl dudaklar mı? Misal şöyle;

Şimdi biraz sosyal medyada arkadaşlarımızın çekindiği fotoğraflara baksak kesin böyle bir pozla karşılaşırız. Peki ama çorba içmeye pek müsait gibi gözükmeyen bu dudaklara nasıl sahip oluyor arkadaşlarımız? Merak edenler için genç bir kız bir video çekerek kafaları karıştırdı. Atadan kalma bir yöntem: Şişe Çekme! Hiç aklınıza gelir miydi bilemeyiz ama nice koç yiğitlere "of" çektiren o dudakların sırrı şişe çekme yönteminde gizli olabilir. Arkadaşlarınız muhtemelen bu yöntemi kullanmadıklarını söyleyeceklerdir ancak, bizim içimize bir kurt düşmedi değil. İzleyin kendiniz karar verin:

Bu arada bu video aslında bir meydan okuma. Kylie Jenner'ın geçtiğimiz günlerde dudaklarını şişirmesi üzerine, internette başlayan meydan okuma kampanyasında pek çok genç dudaklarını farklı yöntemlerle şişirerek Kardashian ailesinin en küçüğüne meydan okudular.