Gençler dakikalarca uğraştı, hayatı kurtulan yılan böyle teşekkür etti

Gençler dakikalarca uğraştı, hayatı kurtulan yılan böyle teşekkür etti
Gençler dakikalarca uğraştı, hayatı kurtulan yılan böyle teşekkür etti
ABD'de çekilen bir videoda ölümcül tuzaktan kurtarılan yılan, kurtarıcılarına garip bir şekilde teşekkür etti!

RADİKAL - Hayatınızı kurtaran birisine teşekkür etmek için binlerce yol var. Peki böyle bir olay sonrasında midenizdeki kurbağayı kusarak şükranlarınızı sunmak hiç aklınıza geldi mi?

Reddit kullanıcısı Hello Cringle aynı anda hem mide bulandırıcı, hem de insanı çok mutlu eden bir video paylaştı. Videoda Amerikalı olduğunu tahmin ettiğimiz birkaç genç, ağ benzeri yeşil bir malzemeye sıkışan yılanı kurtarmaya çalışıyor. Dakikalar süren çabaların ardından ise yılan hiç beklemedikleri bir şey yapıyor.

Gençler yılanın bu hareketini “kendilerine hediye verdiği” şeklinde yorumluyor ama, aslında yılanın bu davranışının ardında başka bir sebep var. Hayatı tehlikeye giren ve dakikalarca büyük bir stres yaşayan yılan, aslında stres sonrasında anlaşılabilir bir tepki veriyor ve kusuyor. Ama biz yine de çocukların uğraşılarına şapka çıkartıyoruz ve hayatı tehlike altında olan bu yılana korkusuzca yardım ettikleri için kendilerini kutluyoruz…


  ETİKETLER:

  Hediye

  ,

  genç

  http://www.radikal.com.tr/134405913440591

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Benim de başıma geldi! - UNDECLARED50

  Sabah 3 civarı şehrin bir ara sokağında arabamla giderken hareketli bir karaltı gördüm yolun ortasında. Bir kokarca kaptırmış kafayı bir teneke kutuya. İndim arabadan yardım edeyim diye zavallıya. Ben batıya çektim kutuyu, o doğuya kendini. Fena sıkışmıştı. Arabamdan teneke makasını kaptım. Ense köküne oturmuş kalın tarafından kestim kutuyu. Ben kuzeye çektim o güneye. Kurtardık kelleyi. Karşıdaki binanın köşesini dönüp gözden yitmeden döndü bi baktı bana. No sweat moruk, dedim. Çoluğunçocuğun gözlerinden öperim. Ogünbugün birinsan dövmesi taşır mahallenin kokarcaları bağırlarında.