Golf sahasına dalan kanguru herkesi şaşırttı

Golf sahasına dalan kanguru herkesi şaşırttı
Golf sahasına dalan kanguru herkesi şaşırttı
Avustralya'da golf antrenmanı yapan profesyonel golfçü Daniel Popovic, akıllara zarar bir görüntüye şahit oldu ve gördüklerini videoya çekerek Twitter üzerinden paylaştı. Kısa bir sürede fenomen haline gelen görüntülerde golf sahasına dalan bir kangurunun yaptıkları hayretler uyandırıcıydı.

RADİKAL - Avustralya ile özdeşleşmiş hayvanların başında gelen kanguruların daha önce boks yaptığını görmüştük ancak golf sporunda kadrolu eleman olarak hizmet verebileceklerine inanmak pek de mümkün değildi. Ta ki bu görüntüleri izleyene kadar. Avustralya Victoria'da Wonga Park içerisinde bulunan Heritage Golf & CC spor tesisinde, 3 Ağustos günü çekilen bir video, kısa sürede fenomen oldu.

 

 

Golf antrenmanı için sahaya inen Daniel Popovic, bir anda ortaya çıkan bir kanguruyu izlemeye başladı. Kanguru, golf sahasındaki delikleri belirlemek için kullanılan bayrakları düzeltiyordu! Evet, adeta bir tesis çalışanı edasıyla, rüzgarda ters dönen bayrakları düzelten kanguru, sanki bunu her zaman yapıyormuşçasına bir tavır içerisindeydi. Popovic bu eşsiz anları videoya çekti ve Twitter hesabından paylaştı. Video saniyeler içerisinde fenomen haline geldi ve haber bültenlerine düştü. Görüntülerin çekildiği sahanın yer aldığı Heritage Golf & CC'den ise konu hakkında bir açıklama şimdilik gelmiş değil.