Haber bültenlerinde yaşanan 23 komik an

Haber bültenlerinde yaşanan 23 komik an
Haber bültenlerinde yaşanan 23 komik an
Bir haber bülteni kolay hazırlanmıyor. Sunucular, muhabirler, kameramanlar, stüdyo elemanları herkes her an işin içinde. Birinin hatası hepsinin emeğini etkileyebiliyor. Habercilik sadece savaş muhabirleri için değil, haberciliğe gönül veren herkes için tehlikelerle dolu. İşte size bültenlerde yaşanan 23 komik an!

Kimisi ummadığı anda kameralara yakalanıyor, kimisi kameralar önünde rezil oluyor. Hepsinin tek amacı var izleyicilere zamanında haberleri yetiştirmek. Haber bültenleri, türlü tehlikelerle dolu . Ancak habercilerin haber konumuna düştüğü bu anlar kendileri için ne kadar trajik olsa da, izleyiciler için kahkaha dolu dakikalara sebep olabiliyor. Sizler için haber bültenlerindeki en komik anları derledik.

1. Temizliğin sırası mı yayındayız!2. Allah'ını seven dekora sahip çıksın!3. Yılın en yardım sever muhabirini ayakta alkışlıyoruz4. Bültene renk katan martı kardeş5. Zor şartlarda yayın yapmanın zirvesine çıkan muhabir6. Biri yayına girdiğimizi arkadaşlara hatırlatsın7. Haber içinde haber sanki inception!8. Spikerin neyi tarif ettiğini ibretle yorumlarınıza bırakıyoruz9. Arif'e tarif gerekmez sözüne buldozerle giren sunucu10. Washington'da uyku saati11. Spiker ardında olanlardan habersiz12. Kameraman muhtemelen muhabirin delici bakışlarıyla can veriyor13. Son anda ifadesini toparlayan sunucu14. Önüne bakmayan muhabirin hazin sonu15. Bültene renk katmak isterken Allah'ından bulan muhabir16. Bülten sırasında protestoya uğrayan konuğun "aklanması"17. Kontrolden çıkan kameramanın bülteni sabote edişi18. Şaka kurbanı muhabirin içler acısı hali19. Yayını suya düşüren hareketler...20. Stüdyo asistanının bostana dalar gibi bültene dalışı21. Zalım muhabirin dürüst habercilikle imtihanı22. Aktüel habercilik uğruna kendini feda eden muhabir23. Stüdyodakilerin şakasına kurban giden sunucular ve patlayan ödleri


  ETİKETLER:

  Uyku

  ,

  WASHINGTON

  ,

  haber

  ,

  Yayın

  ,

  Muhabir

  ,

  Komik

  ,

  Kurban

  ,

  dolu

  ,

  spiker