Hamile eşine hamburgerle saldırdı, cezaevini boyladı!

Hamile eşine hamburgerle saldırdı, cezaevini boyladı!
Hamile eşine hamburgerle saldırdı, cezaevini boyladı!
Gözü dönen koca, hamile eşine tavuklu hamburgerle saldırdığı için hapse atıldı.

RADİKAL - Amerika ’nın Iowa eyaletinde yaşayan 21 yaşındaki Marvin Tramaine Hill II, hamile eşine tavuklu hamburger fırlatarak belki de dünyanın en garip saldırısını gerçekleştirdi. İfadesinde eşine tavuklu hamburger attığını kabul eden Hill, nedeni sorulduğunda ise ‘çünkü tavuklu hamburger sevmiyorum’ demekle yetindi. Otoriteler eylemi ‘ aile içi şiddet ’ kapsamında değerlendirirken, polis Iowalı genci Polk Country Cezaevi’ne gönderdi.

Des Moines Register’ın haberine göre Marvin Tramaine Hill ve polis ekipleri çiftin 13. Cadde’de yer alan evinde olayı değerlendirdiğinde Marvin, esas saldıranın eşi olduğunu belirtti. Polis kayıtlarına göre ise olay şöyle gelişti:

Eşi, Marvin’i öğlen 1 sularında elinde tavuklu hamburger ile uyandırdı. Eşinin elinde tavuklu hamburgeri görünce deliye dönen Hill, hamburgeri alıp eşinin suratına fırlattı. Yetmedi, bu hareketi bir kere daha tekrarladı. Daha sonra eşi üstünü başını temizlemek için banyoya gittiğinde, Marvin eşini videoya alarak, bu görüntüleri daha sonra polise vereceğini söyledi. Videoda eşinin, Marvin’in elindeki telefona vurduğu görüldü. T-shirt’ü ve suratı mayonez içinde olan kadın , ifadesinde Marvin’in hamburgeri ‘suratına yapıştırıp, parçaladığını’ belirtti.

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirten haberde anladığımız kadarıyla en mağdur olan tavuklu hamburger. Dostlar sağ olsun…

Çeviri: Fırat Gürsoy / Radikal