Hangover karakterine benzeyen adam yılda 250 bin dolar kazanıyor

Hangover karakterine benzeyen adam yılda 250 bin dolar kazanıyor
Hangover karakterine benzeyen adam yılda 250 bin dolar kazanıyor
Hangover filmindeki Alan karakterine benzeyen bir adam, sadece yeyip içip dans ederek gecede yaklaşık 1000 dolar kazanıyor.

RADİKAL - İş değiştirmek ve yeni işinde pek de bir şey yapmak istemeyenler bu haberi iyi okumalı. Çünkü Thaddeus Kalinoski adlı adam, pek de iş denilemeyecek bir işi yaparak, yılda tam 250 bin dolar (yaklaşık 661 bin TL) kazanıyor!

Her şey Thaddeus Kalinoski’nin işini kaybetmesiyle başladı. Otel müdürü olarak çalışan Kalinoski, bir süre sonra eşi tarafından da terk edildi. Tüm bu trajedilerin sonucunda Kalinoski 10 kilo aldı ve sakallarını da kesmemeye başladı.

Bir süre sonra aynaya bakan Kalinoski, Hangover filminde Zach Galifianakis’in oynadığı Alan karakterine ne kadar benzediğini fark etti ve “Bir dakika ya… Bununla bir şey yaparım ki ben?” diye düşündü. Sonra da olaylar gelişti...

Daily Mail’a konuşan Kalinoski, o anı “Haftalardır tıraş olmadığım bir gün aynada kendime baktım ve dedim ki ‘Bir dakika… Şu an Alan’a benziyorum’” diye anlatıyor ve ekliyor “Akşam dışarı çıktığımda insanlar yanıma gelip Alan karakterine benzediğimi söylüyordu. Ben de buradan para kazanabilir miyim diye düşünmeye başladım. Atlantic City’ye taşındım ve insanlar nasıl tepkiler veriyor diye baktım. Sonra bir hafta sonu bir arkadaşımla Las Vegas’a gittik ve her şey değişti…”
Şimdi Kalinoski, Alan karakteri gibi giyinerek dışarı çıkıyor ve insanlarla fotoğraflar çekiliyor.

Hatta bazı etkinliklere de davet edilen Kalinoski, Alan gibi davranması karşılığında etkinlik başına 1000 dolar (yaklaşık 2600 TL) kazanıyor.

Alan’a olan benzerliği sebebiyle Hangover 3 filminde dublörlük yapması için de çağırılmış. Kalinoski ayrıca filmin oyuncularıyla ve Mike Tyson’la da fotoğraf çektirmiş.

Ve bu da Kalinoski'nin gerçekteki görüntüsü... Pek de benzemiyor sanki?


  ETİKETLER:

  Otel

  ,

  Fotoğraf

  ,

  Akşam

  ,

  Para

  ,

  Mail

  ,

  bakan

  ,

  ,

  hafta sonu