Happy şarkısına evcil hayvanlarla klip çeken köpek eğitmeni

Happy şarkısına evcil hayvanlarla klip çeken köpek eğitmeni
Happy şarkısına evcil hayvanlarla klip çeken köpek eğitmeni
2014'e damga vuran Happy şarkısına 12 köpek ve 1 kediyle çekilen bu klip şu sıralarda sosyal medyadaki en popüler videolardan biri. Avustralya'da çekilen görüntülerdeki hayvanların neşesi görülmeye değer.

12 köpek ve 1 kedinin eğitimini üstlenen Malibu Dog Training adlı bir evcil hayvan eğitimi firmasının çektiği bu eğlenceli klipte, hayvanların neşesi dikkat çekiyor. Aralarındaki kediyle çok iyi anlaşan köpekler Avustralya sahillerinde, eğlenceli bir gün geçiriyorlar. Sörf yapan, yüzen ve oyunlar oynayan hayvanlar şu an internetin en çok popüler gruplarından biri. Özellikle 13 haftalıkken bir barınaktan alınıp eğitilen Didga adlı kedinin sörf ve yüzme yetenekleri dikkat çekiyor.

Sosyal medyada "CATMANTOO" olarak tanınan viral videoların çeken ekip olan Malibu Dog Training, özellikle köpek sahiplerine tuvalet eğitiminden koruma eğitimlerine kadar pek çok farklı şekilde hizmetler sunuyor. Kedilere sörf yaptıran firma 24 yıllık bir tecrübeye sahip ve Mel Gibson, Olivia Newton John, Pamela Anderson, James Cameron gibi Hollywood ünlülerinin evcil hayvanlarına verdikleri eğitimlerle tanınıyorlar.