İkizler burcuyla düşman olmamanız için 13 geçerli sebep

İkizler burcuyla düşman olmamanız için 13 geçerli sebep
İkizler burcuyla düşman olmamanız için 13 geçerli sebep
Pek çok insan kendisi için "Ne kadar tatlısın" dendiğinde genelde "Tersim pistir" şeklinde cevap verir. Ancak dünyada gerçekten tersi pis olan birileri varsa onlar kesinlikle İkizler burcudur. Aklı başında hiçbir insan evladının İkizler burcuna bulaşmaması kendi yararına olacaktır. İkizler burcu pişmanlıktır. Peki neden? İşte size kendisi İkizler olan birinin bile itiraz edemeyeceği 13 geçerli sebep!
Haber: Oktay Volkan Alkaya - oktay.alkaya@radikal.com.tr / Arşivi

Biri size sinir oldu ve bir baktınız kendisi İkizler burcuymuş... Ardınıza bakmadan kaçın, hatta adınızı ve telefon numaranızı değiştirerek yaşadığınız şehri terk edin. Herkesin hayatında illa anlaşmazlık yaşadığı biriler olur. Koç burcuysa huyuna suyuna gidersiniz, Terazi ise zaten kendisi orta yolu bulur, Aslansa bir özür dilersiniz tatlıya bağlanır. Ancak İkizlerse, geçmişler olsun... İşin sonunda ya o ya da siz psikolojik tedavi görmek durumunda kalabilirsiniz. İkizler Melek mi yoksa Şeytan mı? Belki ikisi birden, belki de hiçbiri! Siz siz olun İkizler burcuyla düşman olmayın, olursanız da hiç mücadele etmeyin çünkü;

1. İkizler herşey kendi istedikleri gibi olsun isterler. Olmazsa şartları zorlarlar.

2. İkizler çok güzel "Lolo" yaparlar, tartışırken bir anda sinir bozucu bir takım tepkilerle karşılaşabilirsiniz.

3. İkizler dışarıdan çok şeker, çok tatlı görünürler. Bir anlaşmazlıkta haksız taraf olsalar bile buna kimseyi inandıramazsınız.

4. İkizler başarısız olsalar bile bozuntuya vermezler. Yani herhangi bir tartışmayı kazanmanız bile sizi tatmin etmez!

5. İkizler ağız dalaşında çok başarılıdırlar, seri konuşup sizi bloke ederler.

6. İkizlerin doğuştan gelen bir koordinasyon yetenekleri vardır. Sizin tarafınızda olanlarla bile işbirliği yapabilirler.

7. İkizler cüretkardır. Bir laf ederler, aklınız başınızdan gider.

8. İkizler çekicidir. Herhangi bir tatsızlıkta, çekilikleriyle çok fazla taraftar toplarlar. Tek başınıza kalırsınız.

9. İkizlerin kolay kolay havası da bozulmaz, ne yapsanız onlara vız gelir tırs gider.

10. İkizler bazen tehlikeli de görünebilirler, ağız dalaşından sonuç alamazlarsa sizi hal ve hareketleriyle korkutabilirler.

11. İkizler olası bir zeferlerinde de her ne kadar sizi sinir etseler de dışarıdan makul görünüp, sizi daha da sinir edebilirler.

12. İkizler siz ne derseniz deyin, size kulaklarını kapatırlar. Ne söylerseniz sivrisinek saz, ankastre ocak üstüne davlumbazdan öteye gidemezsiniz. Dinlemezler...

13. İkizler sizi alt etmek için bir yol bulamadıklarında kaba kuvvete de başvurabilir. Gözünüz kesmiyorsa, olaylar büyümeden mağlubiyeti kabul etmeniz lehinize olabilir.

Son olarak İkizlerle aranız bozulmadığı sürece dünya tatlısı insanlardır. Siz siz olun, İkizlerle aranızı iyi tutun. Koç kin tutar, Aslan rezil eder, Akrep kalbinizi kırar, Başak sizi süründürür... Ama İkizler yaşatmaz!


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Taraf

  ,

  Telefon

  ,

  Melek

  ,

  taraftar

  ,

  Akrep

  ,

  Aslan

  ,

  Terazi