IMDB'den 2014 yılının en garip 13 fotoğrafı

IMDB'den 2014 yılının en garip 13 fotoğrafı
IMDB'den 2014 yılının en garip 13 fotoğrafı
2014 yılının bitmesine sayılı günler kala geride bırakacağımız 365 güne dair pek çok derleme de karşımıza çıkmaya başladı. Biz de sizler için IMDB'nin derlediği 2014 yılının en beğenilen fotoğrafları arasından en garip ve komik görünenleri bir araya getirdik. İşte IMDB objektiflerinden 2014 yılının en garip 13 fotoğrafı!

RADİKAL - Kimisi bilerek kimisi de bilmeyerek garip pozların kahramanı olan Hollywood ünlüleri, selfie yılı olarak adlandırılan 2014'te pek çok karenin içinde yer aldılar. IMDB'nin seçtiği 2014'ün en çok beğenilen pozları arasından sizler için bir derleme yaptık. Ünlülerin garip ve komik anlarını gösteren bu pozlar Hollywood'un neşeli yüzünü ortaya çıkartıyor.

1. Peter Jackson ve Orlando Bloom'un sıcak teması2. Samuel L. Jackson, Quentin Tarantino ve Christoph Waltz'ten neşeli anlar3. Jim Carrey ve Jeff Daniels'ın Salak ile Avanak arabasıyla muhteşem dönüşü4. Jennifer Lawrence kendi burnunu karıştırırken(!)5. Brad Pitt, Shia LaBeouf, Jon Bernthal ve Robert Downey Jr'ın garip halleri6. Benedict Cumberbatch hayranlarıyla7. Robert Downey Jr. selfie sırasında8. Michael Keaton, Edward Norton, Alejandro González Iñárritu, Amy Ryan, Emma Stone ve Andrea Riseborough'tan folklorik bir takım hareketler9. Jim Carrey ve Jeff Daniels şarkı söylerken10. Jared Leto'dan hayranlarıyla selfie keyfi11. Samuel L Jackson ve ekibinden muhteşem bir selfie12. Nicole Kidman'dan bir garip haller13. Neil Patrick Harris ve Hugh Jackman'dan selfie


Kaynak: IMDB