Indenpendence Day 2 filminde 'Will Smith'in üvey oğlu' o olacak!

Indenpendence Day 2 filminde 'Will Smith'in üvey oğlu' o olacak!
Indenpendence Day 2 filminde 'Will Smith'in üvey oğlu' o olacak!
1996 yılında Alman yönetmen Roland Emmerich tarafından çekilen Independence Day filminin ikincisi için kollar sıvandı, roller belirlenmeye başlandı. 2016'da vizyona girecek olan Independence Day 2, dev bütçesinin yanında oyuncu kadrosuyla da şimdiden en çok konuşulan yapımlar arasında yerini yavaş yavaş alıyor!
Haber: FIRAT GÜRSOY / Arşivi

RADİKAL - İlk filmde Will Smith’in oynadığı Captain Steven Hiller karakterinin üvey oğlunu, devam filminde Jesse Usher canlandıracak, izleyiciler yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi yeniden Roland Emmerich’i görecekler.

Hollywood Reporter’ın haberine göre, 20th Century Fox yapım şirketi, Survivor’s Remorse Tv dizisinin yıldızı Jesse Usher’a Independence Day 2 filminde rol vermeye hazırlanıyor. Usher, filmde Captain Steven Hiller’ın üvey oğlunu oynayacak. İlk filmde Captain Steven Hiller’ı canlandıran Will Smith, ikinci filmde ücretlendirmelerden dolayı yer almamayı tercih ediyor. Bu da demek oluyor ki Usher, Jasmine Hiller karakterinin yani Vivica A. Fox’un oğlunu canlandıracak. ‘Üvey evlat’ rolü ilk filmde Ross Bagley tarafından oynanmıştı.

Ayrıca The Wrap’in haberine göre, hayranları Açlık Oyunları filminin yıldızı Liam Hemsworth’ü, Bill Pullman karakterinin damadı rolünde izleme fırsatı bulacaklar. 

2016 yılının yaz aylarında vizyona girmesi planlanan Independence Day 2 filminin yönetmen koltuğunda ise ilk filmde olduğu gibi yeniden Roland Emmerich oturacak.


  ETİKETLER:

  Hollywood

  ,

  Survivor

  ,

  Fox