İptal olan düğün evsizlerin karnını doyurdu

İptal olan düğün evsizlerin karnını doyurdu
İptal olan düğün evsizlerin karnını doyurdu
Düğünler evlenen çiftlerin hayatları boyunca unutamayacakları bir anı olduğu kadar zorlu birer de sınav. Bu sınavlar kimi zaman kötü sonuçlanabiliyor. Hayır, komik düğün kazalarından bahsetmiyoruz. Son anda iptal olan bir düğünün hüznü başka bir şeye benzemez. Ama özel insanlar bu hüzünden mutluluk yaratmayı başarabiliyorlar...

RADİKAL - Geçtiğimiz Cumartesi günü siz ne yapıyordunuz bilmiyoruz ama ABD California'da bir kadın hayatındaki en büyük dramla yüzleşmek zorunda kaldı. 27 yaşındaki Quinn Duane, 2011'den bu yana ilişki yaşadığı erkek arkadaşıyla (aşağıda) evlenme kararı almıştı. Landon Borup adındaki genç adamla 4 yıldan fazla süren güzel ilişkileri artık yeni bir boyuta taşınacaktı. Quinn'in annesi Kari Duane, kızı için en iyisini istiyordu ve 35.000 dolarlık bir düğün organize etmişti. 120 özel davetlinin katılacağı bu düğünde sofralarda bir kuş sütü olacak şekilde ayarlamalar yapılmıştı. Ancak düğünde kuş sütünden fazlası eksik olacaktı...

Düğünün yapılacağı Sacramento Citizen Hotel'de hazırlıklar tamamlandığında şok edici bir haber geldi. Damat olacak zalım Landon evlenmekten son anda vazgeçmişti! Quinn büyük bir yıkım yaşamıştı ayakta duracak hali yoktu, annesi Kari ve eşinin (aşağıda) ise önemli bir karar vermesi gerekiyordu. Düğün iptal olmuştu, peki o kadar hazırlık ne olacaktı? Sofralarca yemek çöpe mi gidecekti?

"Bu kötü olaydan iyi bir şeyler çıkartmak zorundayız" diye düşünen Kira çok özel bir harekette bulundu ve düğün salonunu evsizlere açtı. Salona doluşan küçük büyük pek çok evsiz insana bedava bir ziyafet sunan Kira, onun bu hareketini gören insanların büyük takdirini kazandı.

Evsizlerin bir gün için bile olsa kendilerini özel hissettikleri ve karınlarını doyurduğu anları görüntüleyenler kısa sürede olayı sosyal medyaya taşıdılar. Quinn şu sıralarda arkadaşlarında kalıyor ve üzüntüsünü atlatmaya çalışıyor. Kendisini yarı yolda bırakan erkek arkadaşıyla planladıkları balayı tatiline ise annesiyle gitmeyi planlıyor. Ne diyelim böylesine iyi yürekli bir aileyi yarı yolda bırakan damat utansın. Sen böyle aileyi bir daha zor bulursun Landon! 


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  haber

  ,

  Yemek

  ,

  Erkek

  ,

  Kadın

  ,

  kira

  ,

  kuş

  ,

  sosyal

  ,

  genç

  ,

  İlişki