Kate Middleton sayesinde Sarah Ferguson ve Prens Andrew tekrar evlenecek

Kate Middleton sayesinde Sarah Ferguson ve Prens Andrew tekrar evlenecek
Kate Middleton sayesinde Sarah Ferguson ve Prens Andrew tekrar evlenecek
İngiliz basını, Taze prenses Kate Middleton'ın araya girmesi sayesinde Kraliçe'nin Sarah Ferguson'u affettiği ve Prens Andrew ile tekrar evleneceğini yazdı.

RADİKAL - İngiliz basını, kraliyet ailesinin en skandal gelini olan Sarah Ferguson ile eski eşi Prens Andrew tekrar evleneceğini yazdı. Gazete , Prensten boşandıktan sonra aile sırlarını gazetelere satmaya çalıştığı için Kraliçe 2. Elizabeth’in yüzünü dahi görmek istemediği Ferguson konusunda Kate Middleton’ın araya girdiğini iddia etti.

54 yaşındaki Prens Andrew ile 55 yaşındaki Sarah Ferguson, 10 yıllık evliliğin ardından 1996 yılında boşanmıştı. Ancak İngiliz basınında yer alan son haberlere göre çift, son birkaç yıldır gizlice birlikte yaşıyor. İngiliz yasalarına göre Kraliçe’nin çocuklarının evlenmesine izin vermesi gerekiyor. Bu izni almak için uzun zamandır bekleyen Prens Andrew ve Sarah Ferguson’un, yeniden evlenmesinin an meselesi olduğu söyleniyor.

Epoch Times internet sitesinin tabloid gazetesi Globe’a dayandırdığı habere göre, Kraliçe’nin fikrinin değişmesini, Prens William’ın eşi Kate Middleton sağladı. Kraliyet ailesine yakın kaynakların, Middleton’ı araya girmesi sonrasında “Ferguson’un para ve erkekler ile ilgili hatalarını affettiği” söyleniyor.

Beatrice ve Eugenie adında 2 kızları olan çift, geçmiş yıllarda hem evlilikleri, hem de boşanmalkarını takip eden skandallarla anılmıştı. Boşanmanın ardından Ferguson muhabirlere Prens Andrew hakkında bilgiler satmaya çalışmış, Kraliyet ailesinin tepkisini çekmişti.

Çeviri: Eda Utku / Radikal