Kavganın böylesi: IOS, Android tartışmasında kan aktı!

Kavganın böylesi: IOS, Android tartışmasında kan aktı!
Kavganın böylesi: IOS, Android tartışmasında kan aktı!
Mobil işletim sistemleri giderek hayatımızın en önemli parçaları haline gelmeye başlıyor. Ancak işletim sistemi fanatikliği gerçekten tehlikeli sonuçlara yol açabiliyor. Nasıl mı? Geçtiğimiz salı günü gerçekleşen olayda iki oda arkadaşından birisi ağır yaralı şekilde hastaneye kaldırılırken diğer adam öldürmeye teşebbüsten yargılanacak!

RADİKAL -  tr.fobito.com’un haberine göre geçtiğimiz hafta salı günü meydana gelen olaya tanıklık eden bit görgü tanığı polise verdiği raporda iki kişinin iOS mi yoksa Android işletim sistemi mi daha iyi olduğu konusunda tartıştığını belirtti.

Yine görgü tanığının raporuna göre tartışmanın hararetlenmesi ile taraflardan biri diğerinin kafasına içki şişesi ile vurarak ağır yaraladıktan sonra her iki kişi de hastaneye kaldırıldı.

Sonrasında verdikleri ifadeden oda arkadaşı oldukları öğrenilen ve Oklahoma’da yaşayan, Elias Acevedo ve Jiaro Mendez adlı kişilerin otoparkta başladıkları tartışma birisinin ağır yaralanması ile hastanede sonuçlandı.

Taraflardan Mendez başına aldığı darbe nedeniyle fazla miktada kan kaybederken oda arkadaşı Acevedo ise darbeden dolayı adam öldürmeye teşebbüsten yargılanacak.

 


    ETİKETLER:

    Android