Kayseri'de bir camide yaşananlar herkesi güldürüyor

Kayseri'de bir camide yaşananlar herkesi güldürüyor
Kayseri'de bir camide yaşananlar herkesi güldürüyor
Kayseri'de bir camide namaz kılan bir adamın sandalyesinin çalındığı anı gösteren görüntülerde trajikomik anlar yaşanıyor.

RADİKAL - Kayseri'de bir camide namaz vakti. Az sayıdaki cemaat, ibadetlerini yerine getirmek için namaza duruyor. Cemaatin arasında tabureye oturarak namaz kılanlar da var. Ancak birden beklenmedik bir şey oluyor ve izleyenleri kahkahalara boğan anlar yaşanıyor. Peki ne mi oluyor? İşte o camide namaz anında yaşanan trajikomik anlar:


  ETİKETLER:

  Cemaat

  ,

  Namaz

  http://www.radikal.com.tr/127266312726635

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  hic komıkdegıl - user704766

  bu tarz düşmeler bu yasta cok tehlıkelı yazık..........omurgada kompresyon kırıkları olur,mıkro kırıklar uzun vadede acısı çıkar.........cocugun ebeveynlerine yazıklar olsun........basbos salmışlar ortaya,

  Eğitim niye zayıf! - user389741

  Kocaman camide 3- 5 kişi namaz kılıyor. Okullarda öğrenciler 50 -60 kişilik salonda tıkış tıkış. Önce eğitim! İnsan eğitimli olmazsa dinin gereklerini bile hakkıyla yerine getiremez. Yaptığı işten hayır gelmez. Ekonomiye bir katkısı olmaz. Kaliteli üretim yapamaz. Üretici olmaz, tüketici olur. İnsanlar bu gerçeği neden anlamazlar?

  İlahi sıpa! - user392779

  Yalnız taburesi alınan yere düşen amca namazını bozmadı ya helal olsun :)

  gulduruyor mu? bu haberin basligi bu olmamaliydi. - user782155

  bence hic komik degil. hem ihtiyar hem de sandalyeden kilmasindan anlasiliyor ki rahatsiz. habersiz bir sekilde dusuyor. o cocugun orada basibos birakilmasi kabul edilir degil. cocugu oraya getiren ve sahip cikmayan ebeveynin ihmalkarligi sozkonusu. cocuk kendine de zarar verebilirdi.

  Anlayamadım... - user1130648

  İmam önderliğinde namaz kılınıyor. İki kişi kendileri ayrı namaz kılıyor. Sonra biri imamın arkasına koşup, imama uyarak namaz kılıyor. Sonra arkadaki namazı kılıp ya da bırakıp koşup imama uyuyor. Allah kabul etsin. Tüm bu esnada soğuktan parkta, bahçede oynamayamayıp camiyi oyun yeri belleyen çocuk da yapmış çocukluğunu.