Kendi düğününde bir evlilik teklifine yardım etti

Kendi düğününde bir evlilik teklifine yardım etti
Kendi düğününde bir evlilik teklifine yardım etti
Her gelin için kendi düğünü oldukça özeldir. Amerika'da yaşayan Chelsea Pulse ise kendi düğününün, kuzeni için de oldukça özel kılmak için minik bir fedakârlıkta bulundu. Hiç beklemediği bir anda evlilik teklifi alan gelinin kuzeni de hayatının en unutulmaz anlarından birini yaşadı.

Düğün dernek işleri dünyanın her yerinde, neredeyse her kültüründe oldukça önemli. Tüm gözlerin mutlu çiftte olduğu, gelin ve damadın adeta tek günlük prenses ve prensliklerini ilan ettikleri o gün çiftin tüm yakınları için de büyük bir kutlama sayılır. Fakat Amerika’da, kuzeni Chelsea Pulse’ın düğününe katılan Megan Creal için düğün bir kutlamadan ziyade hayatının en unutulmaz günlerinden birine döndü.

Excelsior Springs, Missouri’de evlenen Chelsea Pulse, düğünün sonunda buketini atmak için konuklarını tutmak için yerini aldı. Arkasını dönüp çiçeğini atarmış gibi yaptıktan sonra, kuzenine doğru ilerleyip çiçeği ona verdi. Kuzeninin yüzünü hemen arkasındaki erkek arkadaşına döndürüp oradan uzaklaşan gelin aslında önceden hazırlanmış bir plandaki görevini tamamlıyordu: Çiçek elinde sevgilisine dönen genç kadın , sevgilisinin dizlerinin üstüne çökmesiyle neler olduğunu anladı; sevgilisi Brett Davidson, Megan’a evlenme teklifi ediyordu. Tam da bu anların kayıt altına alındığı o video bugünlerde sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

Huffington Post’a konuşan gelin Chelsea Pulse, düğün günüyle Megan ve Brett’in birlikteliklerinin yıldönümünün aynı gün olduğunu duyunca çift için özel bir şey yapmayı kafaya koyduğunu söyledi. Aylar boyunca düşündükten sonra Brett’e evlilik teklifi için düğün gününü düşünüp düşünmeyeceğini sormuş. Çiftin mutlu gününde dikkatleri üstlerine çekmek istemediğini söyleyen Brett’i, Chelsea ve eşi kendi düğünlerinin bu teklife ev sahipliği etmesinden onur duyacaklarını söyleyerek ikna etmişler.