Kitap okuyan erkeklerin seksi olduğunu kanıtlayan 11 fotoğraf

Kitap okuyan erkeklerin seksi olduğunu kanıtlayan 11 fotoğraf
Kitap okuyan erkeklerin seksi olduğunu kanıtlayan 11 fotoğraf
Instagram'da yeni açılan bir hesap, kadınların hislerine tercüman oluyor.

Kadınların erkeklerde sadece dış görünüşe değil, zekaya da dikkat ettiği malumunuz. Yalnızca seksi, güzel giyinen ve bakımlı erkekler değil, aynı zamanda kafasına da yatırım yapan erkekler her zaman en yüksek puanı alıyor. Instagram’da da bu düsturdan hareketle yeni bir hesap açıldı.

@hotdudesreading yani “ kitap okuyan seksi adamlar” adlı hesap, metroda iki arada bir derede bile kitap okuyan erkeklerin fotoğraflarını paylaşıyor. Tek bir şartları var, o da Kindle ve benzeri tabletlerden kitap okuyanların gönderilmemesi.

Bu ayın başlarında açılan hesapta şu ana dek 11 fotoğraf paylaşıldı. Hesabın şimdiden 73 binden fazla takipçisi oluştu. Herkesin gönderimlerini kabul eden hesaba hotdudesreading@gmail.com adresinden ulaşabilir, ya da kitap okuyan bir erkeğin fotoğrafını çekip @hotdudesreading hesabını etiketleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  http://www.radikal.com.tr/129138612913864

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Haydi, buyur!... - user457669

  : Bir kitap okuma zevkimiz vardı, şimdi bu haberi okuyunca hanım onu da yasaklayacak!...

  yanlis baslik - user649322

  kitap okuyan adamlar seksidir degil bu, kitap okuyan seksi adamlar, hepsi bu. ingilizcesi de bunu diyor.

  kitap ve sakal - gundi ghandi

  seksi olmak için sakal bırakmak mı şart? Biz bırakınca IŞİDçi gibi görünüyorsun diyen kadınlar bunlara seksi diyor:)

  ... - gümüşisis

  Aslında- gerçekte-okuduklarını anladıklarından çok zaman şüphem var-kurdukları cümlelerin ortasında bir şey de ya da yoruma dayalı soru sor ve ya şimdi burada ne demek istedi diye sor: kelimesi kelimesine az önce ezberledikleri paragrafı tekrar ederler ve tekrar sor ya da içinden seç ve üzerine sor- gene anlamaz ve gene aynı paragrafı tekrar ederler,çünkü bünye alışkın değil, pratik yok, ama olsun... Zamanla, teşvik iyidir. Güzel bir proje- cro-magnon bünyenin ancak anlayabileceği şekilde ele alınmış, akıl edenleri tebrik ediyorum ve destekliyorum ;)