Kız arkadaşının yatağının altında mahsur kalan zalımın dramı

Kız arkadaşının yatağının altında mahsur kalan zalımın dramı
Kız arkadaşının yatağının altında mahsur kalan zalımın dramı
Snapchat, sosyal medya uygulamaları arasında giderek popülerlik kazanan uygulamalar arasında. Bugüne kadar ünlüler dahil pek çok kişinin Snapchat mesajları gündeme geldi. Ancak hiçbiri böylesine bir sosyal medya fenomeni olamamıştı. İşte size kız arkadaşının yatağının altından "snap atan" zalımın dramı!

RADİKAL - Dailymail'de yer alan habere göre, sosyal medyada şu sıralarda kız arkadaşının yatağının altından Snapchat yayını yapan siyah gencin paylaşımlarını konuşuluyor. ABD 'de yaşanan olayda, kız arkadaşının odasında bulunan genç , kız arkadaşının annesinin eve erken gelmesiyle bir anlık panikle kendisini sevgilisinin yatağının altına atıyor. Uzun süre yatağın altında mahsur kalan genç bu süre zarfında sıkıntıdan Snapchat'te düştüğü durumu paylaşmaya başlıyor ve olay kısa sürede sosyal medyada bir fenomen haline geliyor.

(Bu kızın yatağının altı)

Kız arkadaşının annesinin 10:30'dan önce işten eve gelmeyeceğini düşünen sevgililerin planlarını altüst eden anne bu durumdan haberdar mı bilinmiyor ancak içine kurt düşen pek çok ABD'li ailenin kızlarının yatağının altını kontrol ederek gencin paylaştığı görüntülerdeki mekanla aynı yer olup olmadığını karşılaştırıyorlar!

(Annesi eve çok hızlı geldi)
(10:30'da geliyordu. -Bu sırada saat 10:21)
(Tahtalarla konuşuyorum)
(Henüz kafayı yemedim.)

Gencin attığı son ileti çaresizliğini gözler önüne serer nitelikte:

(Sanırım bu gece burada uyuyacağım.)


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Dailymail

  ,

  Kız

  ,

  Gece

  ,

  sosyal

  ,

  genç