Maske ve Wolverine rolleri değiştirirse

Maske ve Wolverine rolleri değiştirirse
Maske ve Wolverine rolleri değiştirirse
Birisi kadınların rüyalarını süsleyen yakışıklı, karizmatik ve Wolverine'e hayat veren Hugh Jackman. Diğeri ise bir güldürü makinası, sempatiklikte bir dünya markası ve Maske'ye hayat veren Jim Carrey. Ne mi yaptılar? Çok şaşıracaksınız...

RADİKAL - Bir kadın için ideal erkek denince akla iki şey gelir; biri yakışıklı ve karizmatik olması, diğeri ise komik ve güldürmeyi başarabiliyor olması. Bu noktada mükemmel erkek nedir derseniz Hugh Jackman ve Jim Carrey'i karıştırıp kısık ateşte 15 dakika bekletirseniz ortaya çıkacak sonuçtur desek yanlış olmaz. Hayır Hugh Jackman ve Jim Carrey güçlerini birleştirmeye karar vermediler. Ama yaptıkları şey sosyal medyada bu düşüncenin ortaya çıkmasına sebep oldu. Hugh Jackman o bilindik karizmasının dışına çıkarak Dubsmash uygulamasında Jim Carrey'in Maske filmindeki efsane repliğine dublaj yaptı.

#JimCarrey mate trying my best to do justice! Clearly, I should stay in my own lane.

Hugh Jackman (@thehughjackman) tarafından paylaşılan bir video (17 Ağu 2015, 20:12 PDT)

Komedinin yaşayan efsanesi Jim Carrey de bunu karşılıksız bırakmayarak istediği zaman Hugh Jackman'ı aratmayacak bir Wolverine olabileceğini esprili bir görselle ortaya koydu. İkilinin yaptıkları bu paslaşma, sosyal medyada şu an en çok konuşulan konulardan biri. Her iki paylaşım da sosyal medya etkileşimiyle rekora koşuyor!