Metrodaki çıplak adam sosyal medyayı karıştırdı

Metrodaki çıplak adam sosyal medyayı karıştırdı
Metrodaki çıplak adam sosyal medyayı karıştırdı
New York metrosunda görülen çıplak adamın fotoğrafı, sosyal medyaya bomba gibi düştü.

RADİKAL - Metroda türlü türlü insanla karşılaşmaya alıştık. Ama çırılçıplak yolculuk eden, arada sırada da iki yudum içki içen bu adam gibisini kimse görmemiştir herhalde.

New York Post (NY Post) gazetesinden Mara Siegler ve Lia Eustachewich’in haberine göre fotoğraftaki çıplak adam, New York metrosunda görüntülendi. Daily Front Row adlı yerel bir gazetede çalışan Peter Davis’in sosyal medyada paylaştığı fotoğraf, bir süre sonra viral oldu.

Davis’in NY Post’a verdiği bilgilere göre fotoğrafı perşembe akşamı 8:30’da, E hattında çekmişti. Davis fotoğraftaki adamın arada sırada uyanıp viski içtiğini ve daha sonra uyumaya devam ettiğini söyledi.

Ayağındaki çorap ve spor ayakkabılar yüzünden adama ‘çıplak koşucu’ adı takılırken, Davis “Adam ciddi şekilde sarhoştu. Önce kafayı çekiyor, sonra tekrar sızıyordu. 4 durak boyunca belki 4 kez uyanıp içmiştir” diye konuştu.

Haberde sarhoş adam fotoğrafının çekildiğini fark ettiği, ancak Davis’e karşı tepkisiz kaldığı ifade ediliyor. Öte yandan Davis, adamın evsiz gibi durmadığını, pis ya da bakımsız görünmediğini, ayrıca oldukça ilgi çekici bir saç traşı olduğunu da belirtti. Davis, çıplak adamın 6 durak daha böyle gittiğini, daha sonra metrodan indiğini söyledi.

Öte yandan bir Instagram kullanıcısı, aynı adamı birkaç hafta önce gördüğüne dair bir paylaşım yaptı. Çıplak adamın bir ‘nüdist’, yani kıyafet giymeye karşı olan akıma mensup olduğu düşünülüyor.