Michael Jordan: Obama'yı vasat buluyorum

Michael Jordan: Obama'yı vasat buluyorum
Michael Jordan: Obama'yı vasat buluyorum
90'ların efsane basketbolcusu, şimdilerin golf oyuncusu Michael Jordan, ABD Başkanı Barack Obama'yla golf oynamak istemediğini, Obama'nın "b..an" oynadığını söyledi.

90’larda basketbol denilince ilk akla gelen isim olan, NBA’in oybirliğiyle “gelmiş geçmiş en iyi basketbolcu” seçtiği Michael Jordan, emeklilik günlerinde kendini golfe adadı. Bugün 51 yaşında olan yıldız, kendisi gibi golfe meraklı olan ABD Başkanı Obama ’nın ise “b…tan” oynadığını söyledi.

"OBAMA ÇOK VASAT"

Back9Network adlı golf haberleri veren internet sitesine konuşan Jordan, Ahmad Rashad adlı muhabirin sorusu üzerine rüya takımında profesyonel golfçü Arnold Palmer’ın bulunmasını isteyeceğini söyledi. Muhabirin “Peki ya Obama?” sorusu üzerine ise, “Obama’yla hiç oynamadım, ama oynamak isterdim. Aslında hayır, onu yenerdim. O vasat oynuyor. Oyunumuz bütün gün sürerdi herhalde” diye konuştu.

Şok olan Rashad’ın “ABD Başkanı hakkında ‘vasat’ kelimesini kullanmak istediğinize emin misiniz?” sorusuna ise Jordan şöyle cevap verdi: Obama’nın iyi bir politikacı olmadığını söylemiyorum. Ama gerçekten b…tan oynuyor.