MTV Video Müzik Ödülleri törenini başlamadan bitiren selfie

MTV Video Müzik Ödülleri törenini başlamadan bitiren selfie
MTV Video Müzik Ödülleri törenini başlamadan bitiren selfie
Hani bazı müsabakalardan önce rakibi görür ve "Biz en iyisi eve gidelim" dersiniz ya, MTV Video Müzik Ödülleri'nde bu sene benzer bir durum yaşandı. Taylor Swift'in seneye damgasını vuran Bad Blood klibinin büyük ödülü alacağı o kadar belliydi ki, çekilen bir selfie diğer bütün adayları hayata küstürmeye yetti.

RADİKAL - Önemli bir futbol müsabakasına çıkacğaınızı düşünün, maçtan önce rakibinizin attığı takım selfiesinde Messi, Ronaldo, Robben, Neymar gibi dünya yıldızlarını görüyorsunuz. Maç orada biter zaten. Pazar günü düzenlenen MTV Video Müzik Ödülleri töreninden önce de böyle bir durum yaşandı. Dünyaca ünlü giyim markası Victoria's Secret'ın resmi Instagram hesabından paylaşılan bir selfie, ödülü kimin alacağını daha tören başlamadan ilan etti.

Taylor Swift'in efsane klibi Bad Blood'un kadrosunun bir kısmını barındıran ve asansörde çekilen Selfie'de Selena Gomez, Karlie Kloss, Cara Delevingne, Martha Hunt ve Lily Aldridge bulunuyordu. Bir klip için bir hayli iddialı olan kadrosuyla bütün bir sene konuşulan Bad Blood, tahmin edildiği üzere yılın Müzik Videosu seçildi. Victoria's Secret hesabından "Video Müzik ödülleri bitti, hepiniz evinize gidebilirsiniz, bu asansör herşeyi kazandı!" iletisiyle paylaşılan fotoğraf ödülde gözü olan diğer adayların hevesini kursağında bıraktı. Victotira's Secret mankenlerinin yer aldığı klibin ödül aldığı gecede başka fotoğraflar da yine aynı hesaptan paylaşıldı.