Neşeli bir pazartesi için bir araya gelmiş 21 görüntü

Neşeli bir pazartesi için bir araya gelmiş 21 görüntü
Neşeli bir pazartesi için bir araya gelmiş 21 görüntü
Film sahneleri, gerçek görüntüler ve hayatın içinden kareler... Hepsi bir araya geldiğinde paralel evrende gelişen olaylar hakkında fikirlerimiz olabiliyor. İşte size neşeli bir Pazartesi sabahı için bir araya gelmiş 21 görüntü!
Haber: Oktay Volkan Alkaya - oktay.alkaya@radikal.com.tr / Arşivi

Bazı görüntüler vardır bir araya geldiğinde daha çok anlam kazanır ya da hunharca gülmenize sebep olur. İşte size Pazartesi gününüzü daha eğlenceli hale getirecek, iyi ki bir araya gelmişler dedirtecek 21 görüntü!

1. Morpheus'un hazin sonu2. Plates toplarıyla gelen kıyamet3. Bir hüzünlü ayrılık öyküsü4. Super Mario'nun aerobiğe tepkisi5.
Harrison Ford'un ak güvercine tepkisi6. Ken'den 'Seninki kaç santim' kampanyasına destek7. Liverpool ataklarını kesen cowboy8. Saçma Japon yarışmalarına keskin nişancının isyanı9. Macaulay Culkin'in geleceğiyle yüzleşmesi10. Star Wars'ta PSY paniği!11. Dondurmalı ağabeyimizin kaçan penaltıyla imtihanı12. GTA'dan terk ablamızın bisiklet faciası13. Işın kılıcıyla Walking Dead keyfi14. Star Trek'te Miley Cyrus ızdırabı15. Titanik'te Oscar gören masum Leonardo16. James Bond'un Kanye West kabusu17. Muhabbet kuşunun köpüren koladan efsanevi kaçışı18. Obama'nın röportaja müdahalesi19. Will Smith ve Obi Wan Kenobi'nin kapışması20. Shaq ve kediciğin karşılıklı dansı21. İyi Kötü Çirkin ve de Kedicik!