Nihat Hatipoğlu ve 4 işlem tadında zina problemi

Nihat Hatipoğlu ve 4 işlem tadında zina problemi
Nihat Hatipoğlu ve 4 işlem tadında zina problemi
Nihat Hatipoğlu kimileri için bir ruhani danışman, kimileri için "tamamen duygusal" takılan bir televizyon programcısı olarak yıllardır gündemimizden düşmüyor. Kendisine sorulan soruların eşi benzeri TEOG'da bile yok. Nihat Hoca bu sefer de kendisini bir zina sorunsalı içinde buldu.
Haber: Oktay Volkan Alkaya - oktay.alkaya@radikal.com.tr / Arşivi

Yorumu size bırakacağız ancak şu söylemeden de geçmemek lazım, evet maneviyatı kuvvetli bir milletiz çok şükür. Ancak artık bir noktada özel hayata giren şeyleri televizyon programlarında "din alimi" olarak gördüğümüz insanlara sormak işi biraz şova dökmek değil mi? Prof. Dr. Nihat Hatioplu bu soruları ne kadar duymak istiyordur, program yapımcıları böyle bir soru geldiğinde "Reytingleri yıktık çok şükür" diyor mudur bilinmez. Ancak televizyonlarda daha fazla maneviyat görelim derken elimize yüzümüze mi bulaştırdık nedir? Buyurun izleyelim görelim:

 

Nihat Hatipoğlu'na "Banyoda çıplak yıkanılır mı?" sorusu

Cübbeli Ahmet Hoca Nihat Hatipoğlu'yla dalga geçti: Ver arkadan müziği!

Nihat Hatipoğlu'nun oteline Koruma Kurulu da ''kaçak'' dedi


  http://www.radikal.com.tr/134807213480723

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  otel - user1018542

  hoca senin otelde bu işler olursa günahı nedir?

  KEL, KÖRDEN AKIL DANIŞINCA! - Ali Karatay

  Kadın sen aklını peynir ekmekle mi yedin, sen bir tek zorla evlendirildiğin kocanı aldatmışsın, akıl sorduğun adam her gün 76 milyonu aldatıyor, sen yüreğinin sesini dinle, gerisi yalan dolan!

  genel islamiyet anlayışı - user572864

  Türklerin islamiyeti anlama şekilleri: kocamı aldatırım, karımı aldatırım hiç sorgulamam ama o kişiyle evlenebilir miyim hocam? Kumar oynadım faizini yiyebilir miyim? birini öldürdüm ailesine bağış yapsam cennete gider miyim?