Park halindeki arabaya bıraktığı notla viral oldu

Park halindeki arabaya bıraktığı notla viral oldu
Park halindeki arabaya bıraktığı notla viral oldu
Park etmek özellikle yeni şoförler için tam bir kabus olabiliyor. Ancak bu kabus sadece onları değil, çevrelerini de içine alan bir girdap gibi büyüyebiliyor. Başarısız bir şekilde park edilmiş bir aracın camına iliştirilen bir not, bu kabusun boyutlarını ortaya çıkartır nitelikte.

RADİKAL - Park halindeki bazı araçların iki üç araçlık yer işgal edip, park edecek yer arayan insanları çılgına çevirdiğine şahit olmuşsunuzdur. Belki de bu eziyetin bizzat maduru da olmuş olabilirsiniz. ABD 'de park halindeki bir araç oradan geçmekte olanların tepkisine maruz kaldı. Tepki o kadar şiddetliydi ki, orantısız zekanın ürünü diyebileceğimiz bir notla araç sahibine bu rahatsızlık hissettirildi. Berbat bir şekilde park edilmiş aracın camına üstünde; "Pislik gibi park ediyorsun, sen lütfen üreme." yazan notu bir prezervatif eşliğinde iliştirildi.

Bu görüntünün fotoğrafı kısa sürede sosyal medyada viral haline dönüşünce pek çok kişi kötü şekilde park edilmiş araçlara notlar bırakmaya başladı.


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Viral

  ,

  Prezervatif

  ,

  sosyal

  http://www.radikal.com.tr/1415369141536917

  YORUMLAR
  (17 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Almanlar bu isi cözdü - user746323

  Burada bayan park yerleri var. Hem alisveris merkezinin hemen yaninda olurlar, hem de daha genis olurlar. Bazi acemiler de anlasilmasinlar diye bunlara park ederler. Haberdeki alisveris merkezi ingiliz. ABD'de buna daha rastlamadim. Haber 99% Ingiltere'den. Irlanda'dan da olabilir. Zira direksiyon sagda.

  aytac tr - user432026

  ben de birakiyorum not ne varki bunda ama kufur yazmiyorum,amerikami ingilteremi yuzde 100 ingiltere,haldfords ingilterenindir ha ozellikle dikkat ederseniz dreksiyorn sagda kirmizi arabanin solundaki arabaya bakin, bu mavi arabadan cok var burada :))) hintliler seviyor az yakiyor diye,

  Haber eski galiba... - user1135156

  Haber ABD dışından, muhtemelen İngiltere'den. Fotoğraftaki araç modellerine bakılırsa da bir hayli eski galiba.

  Yanlış park etmeye kesin çözüm önerisi - user627324

  Tam bir 'pislik' gibi parketmişsin lütfen çoğalma (çocuğun da senin gibi olur nasıl olsa :))

  turk usulu haber - tappo

  bu bir kere abd degil ingiltere veya irlanda . ikincisi tercume yanlis. siz bir g deligi gibi park ediyorsunuz lutfen yeniden uretmeyiniz

  Ya sürücü bayansa? - user864616

  Sürücü bayan ise ne olacak? Ki büyük ihtimalle bayan :) (Bu arada birisi "not ingilizce demek ki burası amerika değil ingiltere" demiş... Amerika'da japonca mı konuşuluyor???)

  emree - user872121

  plaka düzenine bakarsan bir avrupa ülkesi burası p ile başlıyor sanki polonya olabilir . amerika olmadığı kesin . etrafta bir tane bile amerikan arabası yok