Sevgilinizi aldatmamanız için 10 sebep

Sevgilinizi aldatmamanız için 10 sebep
Sevgilinizi aldatmamanız için 10 sebep
Aldatmak o kadar eski bir suç ki sanki insanlıktan önce bile vardı. Kimse sevdiğini aldatmamalı elbette bu manevi bir zorunluluk. Ancak "Yok arkadaş ben öyle bir maneviyat hissetmiyorum." diyorsanız sizler için bazı sebepler sıralayabiliriz...

RADİKAL - Güzel bir ilişkiniz var, sevgiliniz size aşık ancak ona karşı ilginizi kaybettiniz ya da gönlünüz başkasına kaydı. Size tavsiyemiz derhal ayrılın. Ayrıldıktan sonra yapacaklarınızdan kimse sizi sorumlu tutamaz. Ayrılmadan yapacaklarınız ise başınıza gerçekten sonu bir hayli trajik olaylar açabilir. Aldatıldığını öğrenen insanların verdiği tepkiler, aldıkları intikamlar bir hayli ilginç olabilir. Sizlere sevgilinizi aldatmamanız için 10 sebep sıraladık...

1. Sizi cümle aleme rezil edebilir

İlk ibretlik örnek ABD'den. Bir Facebook kullanıcısı kendisini ev arkadaşıyla aldattığını öğrendiği kız arkadaşını yatak odasında bastı ve fotoğraflarını çekti. Bu fotoğrafları Facebook'ta yayınlayarak onu bütün çevrelerine rezil etti. İlginçtir paylaştığı fotoğrafları ilk beğenenler yine sevgilisi ve arkadaşı oldu. Pişkinliğin de böylesine ne denir...

2. Okul hayatınızı bitirebilir

Bir başka rezil etme örneği ise bir üniversitede yaşandı. Sevgilisinin onu okuldaki diğer kızlarla aldattığını öğrenen bir genç, onun fotoğraflarını "Kayıp Köpek İlanı" olarak dağıttı ve yediği haltları afişe etti.

3. Canınıza gelmeyen malınıza gelebilir...

Japonya'da bir kadın ise bambaşka bir intikam yöntemi olarak kendisini aldatan sevgilisinin bütün elektronik eşyalarını gözünü kırpmadan telef etti ve intikam anının görüntülerini ona gönderdi!

4. Mesleğiyle size karşılık verebilir.

Sevgilinizin mesleği sayesinde size neler yapabileceğini göz ardı etmeden onu aldatmaya kalkmayın. Misal bir dövmeciyi aldatmaya teşebbüs etmeyin. Siz uyurken ya da sizin istediğiniz bir dövmeyi yaparken hayatınızı zindana çevirebilir. 2011 yılında Ryan Fitzgerald adlı bir dövmeci, sevgilisi Rossie'nin onu aldattığını öğrenince yaptığı bu dövme ibretlik bir şaheser olabilir. Sevgilisinden sırtına Narnia Günlükleri filminden bir sahneyi dövme yapmasını isteyen Rossie, başına neyin geleceğini bilmiyordu! Aynaya baktığı zaman gördüğü şey, yanlış adamı aldattığının resmi belgesi gibiydi. Rossie bu dövme yüzünden Ryan'a 100.000 dolarlık bir tazminat davası açmıştı. Ryan cezayı ödemeyi "İntikam paha biçilmezdir." sözleriyle kabul etti.

5. İtibarınızı yerle yeksan edebilir

ABD'de bir evli bir kadın kocasının onu aldattığını ve sağa sola "Aman karım ve oğlum duymasın, metresim hamile kaldı" şeklinde şeyler söylediğini duyunca yapacağını yaptı. Zalım kocasının aracının üstüne sprey boyayla "Metresim hamile kaldı lütfen karıma ve oğluma söylemeyin." yazdı.

6. Sizi dımdızlak bırakabilir

Yine ABD'de bir kadın kendisini aldatan sevgilisinin bütün eşyalarını bedava olarak yoldan geçenlere dağıttı.

7. Sizi yaya bırakabilir

İngiltere'de ise bir kadın kendisini aldatan kocasının arabasının camını kırdı ve içinde dışkı olan bir kovayı "hediye olarak" geride bıraktı.

8. Sizi sizinle imtihan edebilir

Almanya'da ise başka bir kadın, sevgilisinin kendisini aldatırken görüntülerini çekti ve bu görüntüleri fotoğraf olarak bastırdıktan sonra arabasını bir aldatış sergisine çevirdi!

9. Korkunç bir tuzak kurabilir

ABD'de bir kadın kendisini aldatan sevgilisinin aracındaki bijon somunlarını söktü! Sökmekle kalmayıp bunları satışa çıkartıp "Yeni kız arkadaşına giderken dikkatli kullan" diyerek not düştü!

10. Sizi ibretlik edebilir

ABD'de dominant bir kadın ise sevgilisinin kendisini aldattığını öğrenince onu "adil" bir şekilde cezalandırdı. Onu şehir merkezindeki bir parka dikti ve "Ben aldattım, cezam da bu." yazısıyla bütün gün orada durmasını sağladı!