Sevgilisi için hapishaneye şüpheli paket sokan adamın şaşırtıcı planı

Sevgilisi için hapishaneye şüpheli paket sokan adamın şaşırtıcı planı
Sevgilisi için hapishaneye şüpheli paket sokan adamın şaşırtıcı planı
Bazı zamanlar vardır sevdiğiniz için elinizden ne gelirse yapmak istersiniz, yapmak zorunda hissedersiniz kendinizi. İngiltere'de 27 yaşında bir adamın yaptığı ise, bir insanın sevdiği için neler yapabileceğini bir kez daha ortaya koydu...

RADİKAL - Karl Jensen, sevgilisi hapiste olan kederli bir genç adam. Biricik sevgilisi Lisa Mary Hutchinson yapamayacağı şey yok. Nasıl olmasın? Lisa, kısa bir süre önce birlikte işledikleri bir suçu üstlenerek onun yerine hapiste yatmaya razı olmuş. Lisa ne isterse Karl için boynunun borcu. Fakat Lisa, Karl'dan öyle bir şey istedi ki, genç adam filmlerde görsek "Haydi oradan" diyeceğimiz bir plan yapmak durumunda kaldı.

Lisa, Karl'dan çok sevdiği hamburgerlerden bir tane istemişti. Yasalara göre bu hamburgeri sıcak sıcak Lisa'ya ulaştırması mümkün değildi. O da düşündü taşındı ve absürt bir plan yaptı. Bunun için ilk önce hapishaneye bir adet olta soktu ve Lisa'nın bunu almasını sağladı. Lisa, hapishanenin avlusuna çıktığında usta bir balıkçı gibi olacak ve oltanın ucundaki kancayı hapishane duvarının dışına ulaştıracaktı!

Yok artık demeyin çünkü bunu yaptılar! Hapishanenin dışında bekleyen Karl, sevgilisinin gönderdiği kancayı buldu ve ucuna hazırladığı paketi bağladı. Lisa'ya düşen tek şey makarayla makedi çekmekti. Hapishane duvarlarına kısa süreli bir takılma yaşasa da Lisa, paketi sapasağlam almayı başardı.

Ancak gardiyanlar bu garip olayı kameradan izliyordu ve anında müdahale ettiler. Paketi Lisa açmadan ele geçirdiler. Ağlayan Lisa "Sadece hamburger yemek istemiştim" dese de polisler pakedi açtıklarında gerçek ortaya çıkmıştı; Paketten hamburgerin yanı sıra cep telefonu, sürpriz yumurta, tütün, kokain, vodka, bıçak ve birsürü ıvır zıvır çıkmıştı! Lisa hamburgerini yiyemediği gibi kendisine gönderilen bu ganimetten de olmuştu!

Lisa bu suçu da üstüne alarak büyük bir fedakarlık gösterdi ve sevgilisini bunu yapması için onun ikna ettiğine yargıçlara inandırdı. İkilinin bir süre daha görüşmesinin erteleneceği bariz olmakla birlikte, yaptıkları eylemin hapishanelerde yaşanan en ilginç olaylardan biri olarak tarihe geçmesi muhtemel!