Sizce bu yaz hangi dizinin güzeli ekranlara damga vuracak?

Sizce bu yaz hangi dizinin güzeli ekranlara damga vuracak?
Sizce bu yaz hangi dizinin güzeli ekranlara damga vuracak?
Her yaz yepyeni diziler ekrana geliyor ve biz her yaz bu dizi kalabalığında yeni yüzlerle tanışıyoruz, eski yüzleri yeni rollerde görüyoruz ve kronik hastalığımız olan dizi seyirciliğine devam ediyoruz. Peki bu yaz ekrana gelecek dizilerin güzel yıldızlarından hangisi parlayacak? Dev anketimize siz de katılın!

RADİKAL - Bir tarafta yıllardır güzelliği dillerden düşmeyen yıldızlar, bir tarafta ilk önemli oyunculuk denemesine imza atacak olan yeni yüzler... Televizyon ekranları belki de gelmiş geçmiş en çekişmeli yaz dönemine hazırlanıyor. Bu yaz birbirinden zengin kadrolarla televizyon kanalları yepyeni dizileri reyting kozları olarak sahaya çıkartıyor. Yaz dizisi denildiğinde "Kim bu dizinin esas kızı?" diye sormak adettendir. Şu güne kadar ne yalan söyleyelim bu kadar iddialı bir yaz sezonu görmemiştik. Neredeyse her dizinin esas kızını bir araya getirsek kainat güzellik yarışması falan yapıyoruz sanabilirler. Peki aralarında reyting mücadelesinin yanı sıra bir de beğeni mücadelesi olsa, sizce bu yaz ekranlara hangi dizinin güzeli damga vururdu? Sizler için bu yaz yayınlanacak 10 farklı dizinin esas kızlarını bir araya getirdik, eminiz çok zor bir tercih olacak ama oyunuzu vererek dev anketimize katılın.

Anketimiz 1 hafta sürecek ve sonunda kazanan güzelimizle ilgili size bir sürprizimiz olacak.

Oylamaya Twitter üzerinden de destek verin. Oyunuzu verdikten sonra #buyazadamgavuracak hashtagini kullanarak desteklediğiniz oyuncu için Tweet atın. Kazanan oyuncu için hazırlayacağımız sürprizin içinde sizin de Tweetiniz yer alsın! Kazanan oyuncu için #buyazadamgavuracak hashtagiyle atılan en yaratıcı 10 tweeti seçip yayınlayacağız. Mesajınızı milyonlara ulaştırın!

Açelya Topaloğlu / İnadına Aşk @AcelyaTopaloglu

Beste Kökdemir / Tatlı Küçük Yalancılar @bestekokkdemir (instagram)

Burcu Özberk / Güneşin Kızları @burcu_ozberk

Ceyda Ateş / Tutar mı Tutar @ceceydates

Demet Özdemir / Çilek Kokusu @dmtzdmr

Ezgi Eyüpoğlu / Adı Mutluluk @ezgieyuboglu

Fulya Zenginer / Fabrika Kızı @fulyazenginer (instagram)

Oya Unustası / Kalbim Egede Kaldı @OyaUnustasi

Pelin Akil / Ne Münasebet @pelinakil

Seren Şirince / İlişki Durumu Karışık @serensisin (instagram)

İşte adaylarımız