Snapchat yaparken uçak kazasını görüntüledi!

Snapchat yaparken uçak kazasını görüntüledi!
Snapchat yaparken uçak kazasını görüntüledi!
Cep telefonlarımıza kameralar eklendiğinden beri dünya artık daha küçük ve daha etkileşimli. Sosyal medya kullanıcılarını takip ederek aklınıza gelmeyecek anlara tanıklık edebilirsiniz. Bunun son örneği geçtiğimiz salı günü ABD'de yaşandı!

RADİKAL - ABD'de sıradan bir gün, Ohio'da genç bir kız @paigeey_kinns15 adlı hesabından Snapchat yayını yapıyor. O sırada yayını izleyenlerin kızın verdiği pozlar dışında görmeyi beklediği bir şey yok... Ancak saniyeler sonra bu görüntüler dünya çapında bir habere dönüşüyor!

Genç kızın yayını sırasında bir gürültü ve ışık hüzmesi kayıtlara yansıyor. Kız "Aman tanrım" diyerek oturduğu yerden fırlıyor. 9 kişilik küçük bir uçak genç kızın oturduğu evin karşısındaki eve çakılıyor ve büyük bir yangın çıkıyor. Kaza anına canlı olarak tanıklık eden Snapchat kullanıcıları görüntüleri sosyal medyada yayınca, olay bir anda dünya çapında ilgi topluyor. Siz siz olun arkadaşlarınızın sosyal medyada yayınladıklarını görmezden gelmeyin, her an sıradışı bir olaya tanıklık edebilirsiniz!

Kazada düşen uçağın bölgedeki havaalanına inmek için alçaldığı sırada elektrik ve telefon kablolarına takılarak böyle bir kazaya uğradığı öğrenilirken, kazada 7 yolcu hayatını kaybetti. Pilot ve yardımcı pilotun da öldüğü kazada kurtulan olmadı. Snapchat yayını dışında yoldan geçen insanların da tanık olduğu kaza için görgü tanıklarından biri "Uçak gerçekten de çok alçalmıştı, sokağa iniş yapacağını sandım" ifadesini verdi.