Son dakikaya kalanlar için 6 bayram tatili alternatifi

Son dakikaya kalanlar için 6 bayram tatili alternatifi
Son dakikaya kalanlar için 6 bayram tatili alternatifi
Bayram için henüz program yapamadıysanız hala geç kalmış sayılmazsınız. Gidello ekibi birbirinden keyifli son dakika fırsat ve alternatifleri sizin için seçti.

Yurt Dışı Önerileri:

Pasaport ve vize işlemleri için yeterli vaktiniz yok; ancak eğer belgeleriniz hazırsa komşu Yunanistan sizi bekliyor.

1. Ege’deki çoğu tatil beldesindeki tatilinizi günübirlik Yunanistan turları ile hareketlendirebileceğiniz gibi bu senenin gözde tatil cennetlerinden Thassos Adası turlarına hala yer bulabilirsiniz.

2. Dünyanın en popüler mavi yolculuk rotalarından biri olan Ege’deki Yunan Adalarını grubunuzla kiralayacağınız bir Gulet ile dolaşabilir veya küçük gruplar için düzenlenen kabin kiralamalı tekne turlarına katılabilirsiniz.

3. Rotanızı kendiniz belirlemek istiyorsanız aileniz ile birlikte Atina’ya uçabilir ve Pire limanından düzenli kalkan feribotlarla uygarlığa damgasını vuran ünlü Yunan Adalarını keşfedebilirsiniz.

Yurt İçi Önerileri:

4. Eğer hala Karadeniz’in eşsiz doğasını, zümrüt yeşilini keşfetmemiş olanlardansanız bunun için doğru zaman olabilir. Karadeniz ve Batum Bayram tatilinde sizi bekliyor.

5. Ege’deki tatil otellerinde yer bulamadıysanız, İzmir’de veya yakın çevredeki bölge otellerinde konaklayarak Çeşme, Urla, Mordoğan, Karaburun, Sığacık gibi sadece 1 saat uzaklıktaki tatil cennetlerine kolaylıkla ulaşarak her gün farklı bir yeri gezebilir, birbirinden keyifli günlük aktiviteler ile tatilinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

6. Konaklama konusunda alternatif arıyorsanız Datça, Dalyan, Kalkan ve Fethiye’de aileniz veya kalabalık arkadaş grubunuzu ağırlamak için özel havuzlu kiralık villalar sizi ağırlamak için bekliyor.

Kaynak: Gidello