Son dileği Star Wars'un yeni filmini izlemek olan kanser hastası vefat etti

Son dileği Star Wars'un yeni filmini izlemek olan kanser hastası vefat etti
Son dileği Star Wars'un yeni filmini izlemek olan kanser hastası vefat etti
Geçtiğimiz hafta uluslararası basında da yer alan 32 yaşındaki kanser hastası, son dileği olan Star Wars serisinin yeni filmini Disney'in ve yapımcıların izin vermesi sonucu izleyebilmişti. 32 yaşındaki hastanın vefat ettiği birkaç saat önce eşi tarafından, Facebook üzerinden duyuruldu.

RADİKAL - Oldukça ender rastlanan bir kanser türüne yakalanan 32 yaşındaki Daniel Fleetwood iki senedir tedavi gördüğü hastalığına bu sabah saatlerinde yenildi. Birkaç saat önce eşinin Facebook’ta paylaştığı nota göre uykusunda vefat eden Fleetwood, ölmeden önce 8 yaşından beri hayranı olduğu Star Wars serisinin 18 Aralık’ta vizyona girecek son filmini izleyebilmişti.

Ashley Fleetwood’un bundan 7 saat önce Facebook’ta paylaştığı not, okuyanları eşi Daniel’ın hastalığı yüzünden acı çektiğine şahit olduğunu düşündürdü. Sonunda, ‘Lütfen dua edin, buna ihtiyacımız var’ yazdığı notun üstünden çok vakit geçmemişti ki Daniel’ın vefat ettiğini duyurduğu ikinci bir not yayınladı Ashley Fleetwood.

İkinci notta, ikilinin birlikte çektikleri son fotoğraflarıı paylaşıp Daniel’ın uykusunda vefat ettiğini duyuran Ashley’nin bu notu kısa sürede pek kullanıcının bıraktığı baş sağlığı mesajlarıyla doldu. Dünyanın pek çok yerinden insan, tıpkı Daniel’ın filmi izleyebilmesi için yapımcıları ikna etmeye çalıştıkları gibi, onun vefatında da eşine desteklerini gösterdi.

 

Disney sihrini konuşturdu: Ölmesi beklenen hasta yeni Star Wars filmini izledi