Sosyal medya Amber Rose'un kalça hilesini konuşuyor!

Sosyal medya Amber Rose'un kalça hilesini konuşuyor!
Sosyal medya Amber Rose'un kalça hilesini konuşuyor!
Amber Rose ülkemizde çok göz önünde olmasa da yurt dışında oldukça ilgi görüyor ve en dikkat çekici özelliği olarak da iri kalçaları ön plana çıkıyor. Ancak Barbadoslu bir babayla, Cape Verde' li bir annenin çocuğu olan melez yıldız Amber Rose'un kalçalarının hileli olduğu ortaya çıkınca sosyal medya kullanıcılarının hışmına uğradı!

RADİKAL - ABD'de meşhur olan dansçı ve striptizci Amber Rose, özel hayatıyla her zaman göz önünde olan bir dünya yıldızı. Wiz Khalifa ile evlenenen, bu evliliğinden Sebastian Taylor Thomaz adında bir oğlu olan Rose, şimdiye kadar 9 farklı filmde yer aldı ve hemen her yerde iri kalçalarıyla gündeme geldi. 32 yaşındaki Amber Rose önceki gün Los Angeles'taki bir parkta oğlu Sebastian ile vakit geçirdi. Magazin muhabirleri de peşindeydi. İşte o sırada ünlü yıldızın foyasını güneş ortaya çıkarttı!

Kim Kardashian'ın eşi Kanye West ile yaşadığı ilişki sırasında gündemin ilk sıralarına yerleşen model Amber Rose'un o bütün dünyanın konuştuğu kalçalarının kalça dolgusundan ibaret olduğu anlaşıldı. Pek çok açık fotoğrafta da oldukça iri duran kalçalarının da photoshop olduğu kısa sürede sosyal medyada ortaya atılan iddialar arasında yer aldı. Amber Rose'un sessiz kalmayı tercih ettiği bu duruma nasıl bir karşılık vereceği beklenirken sosyal medyada Amber Rose hayranları, ünlü yıldızın plajda çekilmiş fotoğraflarıyla "Bu da mı hile" şeklinde savunmaya geçtiği görüldü. Şimdilik hayranlarının sahip çıktığı kalçaların gerçek olup olmadığı konusunda Amber Rose'un sansasyonel bir cevap vermesi bekleniyor...