Sosyal medya eşi doğum yaparken selfie çeken bu adamı konuşuyor

Sosyal medya eşi doğum yaparken selfie çeken bu adamı konuşuyor
Sosyal medya eşi doğum yaparken selfie çeken bu adamı konuşuyor
Selfie çekerken ölenlerin köpek balığı saldırısında ölenlerin sayısından fazla olduğu bugünlerde, işin çılgınlık boyutu her geçen gün biraz daha büyüyor. Eşi doğum yaparken selfie çeken bu adam da selfie furyasında çıtayı bir nebze artırmışa benziyor.

RADİKAL - Gil Solano isimli bu adam baba olmanın heyecanını günümüz trendlerine uygun olarak yaşamayı tercih etti ve eşi arkada doğum yaparken selfie çekti. Fotoğrafta eşinin yüz ifadesi doğum anının neye benzediğine dair herkese bir fikir verse de Solano için aynı şeyi söylemenin pek mümkün olmadığı görülüyor.

BuzzFeed News’a yaptığı açıklamada dün kızları Eva doğarken bu fotoğrafı çektiğini söyleyen Gil Solano, eşi Sarah’nın abisi doğumun nasıl gittiğini sorduğunda bu şekilde cevap vermeye karar verdiğini de belirtti.

Eşi Sarah fotoğrafın çekildiğinden haberdar olmadığını ancak kendisini mutlu söyledi: ‘Doğum başlayalı birkaç saat olmuştu ve Gil başka şeyler düşünüp beni güldürmek için bu fotoğrafı gösterdi. Bence harikaydı. Birkaç arkadaşımıza yollamasını söyledim.’

Arkadaşlarından gelen tepkiler olumlu olunca, Gil fotoğrafı Reddit’e koymaya karar vermiş. O andan itibaren sosyal medyada en çok paylaşılan fotoğraflardan biri olan bu fotoğraf, kimileri tarafından gereksiz bulunsa da, yalnızca Reddit üzerinden 2 milyon 300 binden fazla defa görüntülendi.