Sosyal medyayı duman eden ürün: Muz Koruyucu

Sosyal medyayı duman eden ürün: Muz Koruyucu
Sosyal medyayı duman eden ürün: Muz Koruyucu
İnternette alışveriş imkanı sağlayan Groupon tarafından üretilen, muzları güvende ve taze tutacak Muz Koruyucu, tüketicilere bir muz koruyucudan daha başka bir şeyi çağrıştırdı. Şirketin Facebook hesabından ürünün tanıtımı yapıldığı sırada, Facebook kullanıcıları postun altına hücum etti ve yorum yağdırdı.
Haber: FIRAT GÜRSOY / Arşivi

RADİKAL - Groupon ilginç bir tasarıma imza attı. ‘Banana Bunker’ olarak piyasaya sürdükleri Muz Koruyucu, müşteriler ve şirketin facebook hesabını takip edenlerce bir hayli garip karşılandı. Şaşkınlığı geçenler, Groupon’un Facebook postunun altına yüzlerce mesaj bıraktı. Merakını gidermek, bir yandan da eğlenmek isteyen takipçiler, hesabı soru bombardımanına tuttu. Aralarından bir kaçını sizler için seçtik.

 

 

 

“Sert mi yumuşak mı? Esnek mi?”

 

 

 

“Başka renkleri de çıkacak mı?”

 

 

 

“Yalnızca muz için mi?”

 

 

 

 

“Çocuğum beslenme çantasından çıkartığında öğretmenlerin suratını hayal edebiliyorum.”

 

 

 

“Yorum yok”

 

Şimdi yorum sırası sizde, sizce ortaya koyulan bu ürüne yapılan yorumların haklılık payı var mı yok mu?


  ETİKETLER:

  Facebook

  ,

  yorum

  ,

  Beslenme

  http://www.radikal.com.tr/132327713232772

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  internet gazeteciligi - user973793

  user826125'in yorumuna katiliyorum. sadece internete dondugunuzden beri "internet gazetesi" cizgisine dogru kaymaya basladiniz. haberturk.com hurriyet.com gibi sitelerdeki sacmaliklardan rahatsiz oldugum icin internetten haber okuyacagim zaman radikal'den baska bir secenek kafamda hic olmadi, lutfen eski cizginize donun & koruyun ki benim gibi insanlarin aklinda baska secenek olmamaya devam etsin.

  - user826125

  Kaliteniz gitgide düşüyor malesef. Tarafsız olmadığınızı bilsem de inatla sizinle başladığım günü sizinle bitiremiyorum. Türkçe hataları, gereksiz haberler, Hürriyet, Milliyet gibi gazetelerden farkınızı ortaya çıkartan farklar giderek artıyor. Bu durumdan sadık bir okuyucunuz olarak oldukça üzgünüm