Süper kahramanlar birbirine girdi, olayı Chewbacca ayırdı

Süper kahramanlar birbirine girdi, olayı Chewbacca ayırdı
Süper kahramanlar birbirine girdi, olayı Chewbacca ayırdı
Hollywood'da turistlerle fotoğraf çektiren Bay İnanılmaz ve Yarasa Kız birbirine girdi. Çevredekiler olayı şok içinde ilzerken, kavgayı Chewbacca, Waldo ve Freddy Krueger ayırdı.

Hollywood’da yaşanan olayda, TCL Chinese adlı sinema salonunda süper kahramanlar birbirine girdi. Bay İnanılmaz kostümlü adam ile, Yarasa kız kostümlü kadın birbirine girerken, Chewbacca, Waldo ve Freddy Krueger kostümlü diğer kişiler, kavgayı zor bela ayırdı. Elsa ise olayı izlemekle yetindi.

Hollywood Bulvarı olarak da bilinen “Walk of Fame” adlı yolda yaşanan kavga, turistlerin fotoğraf çektirdiği, bunun için cüzi miktarlar ödenen, süperkahraman kostümlü kişiler arasında yaşandı. Turistler şok vaziyette olayı izlerken, bir kişi kamerasını çıkartıp görüntü almayı başardı. Çevredekiler çocukların rol modeli olarak gördüğü kahramanların birbirine girmesini uzun süre seyretti. Ancak bir süre sonra kavgayı izlemekten sıkılmış olacaklar ki, kavgayı ayırmak için onlar da araya girdi.

BATMAN: BU İŞTE İYİLER DE VAR, KÖTÜLER DE

Bulvarda turistlerle poz veren Batman kostümlü bir kahraman, Sky News’a şu açıklamayı yaptı: “Bu işte iyi kahramanlar da, kötü kahramanlar da bulmak mümkün. Biz iyi kahramanlar, kaldırımda sabit olarak duruyoruz. Kötü kahramanlar ise volta atıyor, insanların yoluna çıkıyor ya da birinin zaten fotoğraf çektirmekte olduğu kişiye musallat oluyorlar. Bu yüzden de herkes birbirine giriyor.”

Kavgaya tam olarak neyin sebep olduğu ise bilinmiyor.


  ETİKETLER:

  Sinema

  ,

  Batman

  ,

  Hollywood

  ,

  Fotoğraf

  ,

  Kız

  ,

  Kadın

  ,

  kavga