Survivor'a gönüllü gidip ünlü olarak dönen 5 yarışmacı

Survivor'a gönüllü gidip ünlü olarak dönen 5 yarışmacı
Survivor'a gönüllü gidip ünlü olarak dönen 5 yarışmacı
Survivor'a gönüllü olarak katılıp, adadan sonra kendilerini spotların altında bulanların sayısı hiç de az değil. Aralarında Türkiye'nin ilk Survivor şampiyonu olan Uğur Pektaş'ın da olduğu, gönüllülükten ünlülüğe giden bu yola hızlı giriş yapmış 5 Survivor yarışmacısını N'oluyo.tv'den Murat Karaca mercek altına aldı.

Bu sezon Survivor All-Star'la adeta altın dönemini yaşayan Survivor serisi, yarışmacıları, dedikoduları hatta yer yer kavgalarıyla izleyenlerini ekran karşısına topluyor. Bu sezon haftada 4 gün olarak başlayan Survivor All Star, kademeli olarak 5,6 ve en nihayetinde haftanın 7 günü de yayınlanmaya başladı. Ünlüler - Gönüllüler karşılaşmaları Survivor All Star'ı aylardır rating listelerinin zirvesinde tutarken yarışmacılar da bu büyük ilgi sayesinde elenseler de, şampiyon olsalar da televizyon dünyasından kopmayıp başka kariyerlere yelken açabiliyorlar.

İşte Survivor'un açlık ve gıybet dolu adalarından ekranların yıldızlığına terfi eden bir kaç isim:

1. Hilmicem İntepe

Survivor'ın 2013 şampiyonu Hilmicem, daha önce Yetenek Sizsiniz'de dans performansı ile şansını denemiş maalesef pek de ilerleyememişti. 2013 şampiyonluğundan sonra "Oyuncu olmak istiyorum." demecinin akabinde Muhteşem Yüzyıl'da boy göstermiştir. Şimdilerde Survivor All Star'da mücadele eden Hilmicem, şampiyon olsa da olmasa da gelecek sezon bir dizide görebiliriz. Hatta döngüyü bozmazsa 2017 Survivor'unda yeri hazır!

2. Turabi Çamkıran

Klip dansçısı, animatör ve Yetenek Sizsiniz kaybedeni. Geçen sezonun şampiyonu Turabi, taze şampiyonluğunu bu sezon da All Star'a katılarak dubleye çevirmek istiyor. Survivor'lar üst üste gelmesine rağmen bir sinema filminde kısa da olsa bir rol kapan Turabi, zaten ünlü olmuş vaziyette. Turabi ile ilgili proje düşünecek yapımcılara da şöyle bir tüyo verelim. Bu adamı Türkiye'nin Jason Statham'ı yapın!

3. Uğur Pektaş

Ülkemizin ilk Survivor şampiyonu Uğur Pektaş şampiyonluğu sonrası yapımcıların dikkatini çekerek televizyon dünyasına atıldı. Düşler ve Gerçekler, Kuşdili ve Arka Sokaklar dizileri ile 2005'den 2014'e uzanan bir oyunculuk kariyeri var. Şimdilerde pek ortalarda görünmese de onu oyunculuğu ile tanıyanların sayısı Survivor'dan tanıyanların sayısını katlamış vaziyette.

4. Merve Oflaz

2011'deki Survivor Kızlar-Erkekler'in şampiyonu Merve Oflaz, hırslı ve başarılı oluşunun yanı sıra güzelliği ile de dikkat çekiyordu. Hali hazırda Survivor'dan kendine hatrı sayılır bir fan kitlesi yaratan Merve Oflaz, Muhteşem Yüzyıl'a konuk oyuncu olarak oyunculuk kariyerine adım attı. Sonralarda reklam yüzü oldu, Kalbim 4 Mevsim'in Aslı'sı olarak başrolü kaptı, Not Defteri dizisinde ana karakterler arasında bulundu. Survivor All-Star'dan elense de Merve Oflaz'ı ya bir reklam ya da bir dizide görmemiz mümkün.

5. Müge Uzel

Survivor başarısından ziyade güzelliği ile çok konuşulan Müge, yarışmadan elendiği gibi soluğu reklamlarda aldı. Yeni sezonda muhtemelen Müge'yi de ekranlarda bol bol göreceğimizi düşünüyoruz, umuyoruz:)

Kaynak: N'oluyo.tv