Taksi şoförüne duygulandıran davet

Taksi şoförüne duygulandıran davet
Taksi şoförüne duygulandıran davet
Hiç tanımadığınız birine unutamayacağı bir an hediye ettiniz mi? İş sebebiyle Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan Liam Murphy isimli İrlandalı adam bunu en iyi şekilde yapmışa benziyor. Abu Dabi'de bulunan bir eğlence parkına gitmeye karar veren Murphy, onu götüren taksi şoförünün daha önce böyle bir yeri hiç ziyaret etmediğini öğrenince gezisini birlikte yapmayı teklif etmiş.

RADİKAL - Liam Murphy isimli adam için birkaç yıldır Abu Dabi’de yaşıyor. Geçtiğimiz hafta bir eğlence parkına gitmeye karar veren adam Buzfeed’e yaptığı açıklamada taksi şoförlüğünü yapan Shakiha’ın yolcularını bıraktıktan sonra onların dönmesini beklediğini ve bu süreyi taksisinde geçirdiğini söyledi. ‘Beni dört saat boyunca kapıda bekleyecekti. Daha önce hiç bu tür bir yere de gelmemiş, eğleneceğini düşündüm.’ Diyen Murphy, onu da kendisiyle birlikte parkı gezmek için davet etmiş. Teklifi kabul eden Shakiha, Murphy ile birilikte tüm gününü Ferrari World isimli eğlence parkında geçirmiş.

 

 

Ailesi Hindistan’da yaşayan Shakiha her ay onlara para gönderiyormuş. Bu durum içinde üzüldüğünü belirten Murphy, eğlence parkında oldukça keyifli bir gün geçirdiklerini söylemiş. Dünyadaki en hızlı roller coasterlardan birine de binen Shakiha önceleri biraz korkmuş ama sonradan anın tadını çıkartmış.

 

 


  ETİKETLER:

  Hindistan

  ,

  Ferrari

  ,

  Eğlence

  ,

  Para

  ,

  ,

  2015