Tek başına tatil kazanan adamın eşinden ayrı "mutsuz" fotoğraf albümü

Tek başına tatil kazanan adamın eşinden ayrı "mutsuz" fotoğraf albümü
Tek başına tatil kazanan adamın eşinden ayrı "mutsuz" fotoğraf albümü
Pek çok erkek eşinden ayrı tatil yapmaya, kıskançlıklar sebebiyle pek yanaşmaz. Ancak eşinizle gidemeyeceğiniz bir tatil kazanırsanız ve gitmeyi çok istiyorsanız, ne yapmanız gerekir? İşte bu adam çareyi akla gelmeyecek bir yöntem geliştirmekte bulmuş.

Kevin Blandford adlı talihli adam, Porto Riko'ya tek kişilik bir tatil hakkı kazandı. Pek çok bekar erkeğin rüyalarını süsyelebilecek bu fırsat , Kevin'ın kabusu oldu. Çünkü Kevin evliydi ve oldukça kıskanç bir eşi vardı. Bu tatile gitmeyi çok isteyen Kevin çareyi akıllara zarar bir yöntem geliştirmekte buldu. Gittiği her yerde fotoğrafını çektiren ve oldukça mutsuz bir yüz ifadesi takınan Kevin, bir anlamda eşine "Sensiz eğlenemiyorum" vermeye çalıştı. Eşi bu numarayı yuttu mu bilemeyiz ancak, sizleri bu "masum" tatilin fotoğraflarıyla başbaşa bırakalım. Kararı siz verin.

Dipnot: Sevgili Kevin, eşin bu ucuz numarayı yutmuş mudur bilemeyiz. Ancak ortalama bir Türk kadını ile evli olsaydın, aşağıdaki fotoğraf başına çok büyük iş açardı. Tamam mutsuzsun ama yataktasın ve fotoğrafı başkası çekiyor! Kim o söyle çabuk, bu fotoğrafı kim çekti Kevin?!!!

Bonus: Arkadaşı kıskananlar için yüreklere su serpen bir bilgi vermiş olalım aşağıdaki görsel Kevin'ın imgur'a yüklediği fotoğraflara gelen bir yoruma ait. Türkçe olarak; "Kevin yalan söyleme, ne kadar inkar edersen et... Ben orada seninleydim!!!"

Ah Kevin vah Kevin, zavallı Kevin...